Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mik a tapasztalataitok az...

Scream85 kérdése:

Mik a tapasztalataitok az alábbi biztosítókkal?

Figyelt kérdés

Gondolkodom, hogy a lakásbiztosításunkat lecserélnénk, és élnénk a márciusi váltás lehetőségével. A kalkulálást elvégezve az alábbi biztosítók ajánlatait adta, amit nagyjából sorba állítottam, hogy az alapján amiket ajánlanak, nekünk melyik felelne meg.


Köbe, Gránit, Generali, Genertel, Uniqa, Union, Gránit.


Van valamelyikkel bármilyen tapasztalatotok? Káreset esetén mennyire gyorsak, együttműködőek? Fizetnek-e rendesen vagy inkább kihúznák magukat alóla amennyire tudják?

Esetleg megírhatjátok hogy ha volt valami káreset, akkor mire mennyit fizetett?

Vagy a felsoroltakon kívül esetleg melyik másikat ajánlanátok?


Jelenleg Aegon-nál van lakásbiztosításunk, 15ezer/negyedév fizetünk.


márc. 3. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az Uniqa-t dobtam, miután egy káreset után (viharkár volt, jégeső megrongálta a tetőt, ezután nagy beázás) csak gombokat akart fizetni. A kárbecslőjük 5 perc alatt mérte fel a károkat úgy,hogy a földről megállapította, hogy nem a jégtől ment tönkre a tető. Végül ügyvédi ráhatásra fizettek. Utána átmentem az Aegonhoz: csőtörés volt a falban, szét kellett verni, a víz egy belső ajtót tokostól eláztatott. Itt is volt probléma, mert mikor kijött a kárfelmérőjük, azt mondta, hogy adjunk be a helyreállításról, festésről, ajtóról árajánlatokat vagy számlákat, ennek ellenére 3 nappal később átutaltak egy piti összeget és lezárták az ügyet. Itt is reklamálni kellett, de végül fizettek.
márc. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül egyiket sem választanám.
márc. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2

Akkor melyik biztosítót ajánlanád?

márc. 4. 20:08
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Allianzot és az Alfát ajánlanám,ha a kárrendezés rugalmasságát nézem.
márc. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!