Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Étel futárok tapasztalataira...

Étel futárok tapasztalataira lenne szükségem. A kérdés: milyen étel típusokat rendelnek legtöbbször. Pl: pizza, hamburger, távolkeleti, hagyományos? Vegán büfé nyitásában gondolkodom.

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen.

jan. 20. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
husos
jan. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Legalább 5-6 pizzát viszek ki naponta, a többi nagyon vegyes.
jan. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%

Hat vegán büfé nyitásába max akkor gondolkodj ha rövid távon csődbe akarsz menni.


Ez nem a nyugat ahol sok az ésszel nem, de pénzel meg rendelkező emberek száma.

jan. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegán büfé lehet nem él még jó lenne mellette normál vega étel is.
jan. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Attol fugg, hol szeretned nyitni... Nagyvaros belvarosi teruleten vagy ahol jobban kvalifikalt emberek laknak, ott erdemes. Valami hajdubagosmucsarocsogei kisvarosban, mint ahol #3 lakhat, ott nyilvan csodbemennel.
jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%
*csődbe mennél
jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

5: itt pesten az alléban pár éve nyílt egy ilyen nagyon zöld nagyon vegán étterem mindenféle salátával meg stb.. Az 3hóapig bírta majd lehúzta a rolót pedig az egy bejáratott brand volt. Ehhez viszonyítsd a hülye ötleteidet...


Nem sok potenciális vevő van a túlárazott zöldségekre, ha meg olcsón adod akkor nem lesz profitod.

jan. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Minden hozzászőlásból lehet tanulni. Tavaly voltam Németországban az egyik legnagyobb élelmiszeripari kiállításon. A kiállítók 44%-a növényi alapú élelmiszergyártó, vagy ahhoz kapcsolódó ipari gépgyártó. Egy évvel korábban ez 21% volt. Köszönöm mégegyszer.
jan. 21. 13:47
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
#7 Megis ha beirod a google terkepbe, hogy "vegan etterem", akkor hol van a legtobb, te nagyokos? :) A tenyekkel nem vitatkozhatsz... amugy eleg bunko stilusod van. En meg speciel nem is vagyok vegan, csak veletlenul idetevedtem, most is ettem epp csirkemellet. Sztem neked alapvetoen a veganokkal van bajod.
jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Csövesből is ott van a legtöbb... mit is akarsz ezzel mondani?


Ha lenne némi tudásod is nem csak ide röfögnél valamilyen okból kifolyólag, tisztába lennél olyan dolgokkal, hogy mit jelent az, ha egy kis réteg igényére szabott terméket akarsz eladni egy olyan piacon ahol se az igény nincs meg, se a fizetőképes kereslet hozzá...

jan. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!