Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » 1. Hogyan lehet a biztositókat...

Janos551 kérdése:

1. Hogyan lehet a biztositókat arra kötelezni, hogy a kgfb-ban előirt törvényeket betartsák? 2. Miként lehet őket kötelezni, , hogy a vétkes biztositoja, egy adott időn belül, rendezze, a vétlen károsult kártéritését?

Figyelt kérdés

Én egy balaset( 3-as karambol, a vétkes meghalt) vétlen szenvedő alanya vagyok. Az ügyészségi, rendörségi és igazságügyi szakértői vélemények, határozatok alapján, nem voltam vétkes a balesetben. Az eset még 2005-ben történt és még a mai napig nem tudtam a biztositóval rendezni ,a személyi sérülésből eredő nem vagyoni káromat.A GROUPAMA biztositó az általam , az ügyfélszolgálaton, a személyesen leadott anyagot nem találja ( elkallódott), majd később jogi képviselője, elévülésre hivatkozik. Ezután birósághoz fordultam, ám azóta sem történik semmi. A biztositó hitegeti az ügyvédet, a biróságot.Ám haladás nincs.Ilyenkor mit tehetek?

( A történetben az a furcsaság, hogy a másik gkv-t, aki a rendörségi határozat, az igazságügyi szakértő szerint is 115 km/h-s sebességgel ütközött a vétkes autóval--már a következő év elején rendezte a biztositóval a kárát. Én vajon miért nem tudom a káromat rendezni?)


2010. nov. 30. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:
0%

Elnyaralta Groupama vezetése a pénzedet Tunéziában, vagy Socotra szigeten. Csaló, tolvaj banda.

A bíróságokon mindent csinálnak, csak nem dolgoznak. Ha bemennek is "dolgozni", kávéznak, eszegetnek, aki megteheti, mert magasabb a beosztása az qrvázik, elolvassák a napi sajtót és hazamennek.

Az ügyeiket el sem olvassák, nem készülnek, annyi az összes foglalkozás, amennyi a tárgyaláson elhangzik.

Jól élnek semmi munkával.

2010. nov. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!