Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Ha megszüntetem a csoportos...

Ha megszüntetem a csoportos beszedést a bankomnál akkor biztosító megszünteti a lakásbiztosítást?

Figyelt kérdés
Az AEGON-nál van lakásbiztosításom, október óta úgy bekevertek az életbiztosításommal, hogy annak a díját a lakásbiztosításra könyvelték, ezt pedig nem vonták a számlámról. Már panasszal is éltem de még mindig nem hajlandók válaszolni.Már 4 hónapja levelezgetünk és betelt a pohár. Írtam nekik, hogy a lakásbiztosításom megszüntetem, (már kötöttem is másikat)erre már válaszoltak, hogy csak fordulókor lehet.
2009. jan. 20. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi OTP-s biztosítást szüntettünk meg. Nekünk az ügyintéző is mondta, hogy csak fordulókor lehet, de ha nem fizetünk, akkor automatikusan megszűnik. Így mi is megszüntettük a csoportos átutalást.
2009. jan. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ha lemondod a díjlehívást, akkor automatikusan átállítják csekkesre, kiküldik a csekkeket, ha azt nem fizeted be, akkor 3 hónap múlva megszűnik (küldenek még pár felszólító levelet).
2009. jan. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. jan. 20. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!