Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Érdemes-e életbiztosítást...

Érdemes-e életbiztosítást kötni? És vajon milyet, hány évre és melyik biztosítónál?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Mindenképpen érdemes, hiszen az életünk a legfontosabb dolog! Ha még családod is van akkor meg főleg!

Jan.1-től sokat változott minden, írj privit

2011. jan. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Üdv!

Ma egy életbiztosítás akkor fontos, ha szeretnél gondoskodni azokról, ha valakit egy esteleges rokkantság, vagy halál esetén hátrahagysz. Pl. feleség/férj, gyerekek. Ha komolyabb hitel van a nyakadban és még több mint 10 év van belőle hátra. Nekem ezek az elsődleges szempontok. Ha kötsz ilyet, arra figyelj, hogy legalább 3 ajánlatot kérj klf. ügynököktől.Ez mindíg ingyenes tanácsadás is egyben. Mindekképen nagy biztosító társaságnál köss. Főleg ha un. befektetés alapú biztosításban gondolkozol. Grupama Garanciával ne foglalkozz, mert az nagyon shit. Én 2X is megszívtam már velük.

2011. jan. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:-)

Megkérhetnélek,megírnád,hogy a Grupamával hogy jártad meg? Engem nem olyan életbiztosítás érdekel,hogy majd a rokonom biztosítva legyen belőle,hanem hogy én.Azaz a fő célom,hogy max 5 vagy 10 év után biztosan megkapjam a minél több,de biztos pénzt.Nem fontos,hogy közben még 10 féle szolgáltatást nyújtson. Tud vki ilyet javasolni?

2011. jan. 27. 21:53
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt írod,hogy akkor is érdemes életbiztosítást kötni,"Ha komolyabb hitel van a nyakadban és még több mint 10 év van belőle hátra" Ez hogy függ össze az életbiztosítással?
2011. jan. 27. 21:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Az elsőtől kérdezem csak az életünk a legfontosabb? Halál után persze jól jön családnak de ha betegség ér és elveszted a melód, még fizetheted az életbiztosításod. Amúgy életbiztosítást bizalmi alapon kell kötni bár lassan már azt is lehet netrisken sajnos. Függ a korodtól egszségi állapotodtól nemedtől élethelyzetedtől az elérni kívánt céltól a kockázattűrésedtől és még nagyon sok mindentől és persze az összegről és a pénznemről...
2011. jan. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Szia!


Látom, azért még van aki foglalkozik a jövőjével! :-)

Nagyon okosan teszed, ha biztosítást akarsz kötni, mert a mai világban ez elengedhetetlen.

Segíteni én is tudok, ha írsz emailt: beatty@citromail.hu

Nagyon meg kell gondolni, melyik céggel akarsz kötni. Én egy olyan megoldást tudok kínálni, ami nagyon komplex, és az általad felvetett kérdés alapján kitűnő megoldás lenne számodra. (3 év után 100 %-ban vissza lehet vásárolni!!!)

Nem szeretnék itt kiselőadást tartani, ez az oldal nem arra való.

Írj, és küldök egy tartalmas tájékoztatót, vagy ha megírod a számod, felhívlak.

Biztosan tudok segíteni. :-)


További szép napot!

2011. jan. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Irj privit.nekünk van ilyen cégünk.sok boztositóval vagyunk kapcsolatban.kiválasszuk neked a legjobbat.elmondjuk a tudnivalókat személyesen.
2011. jan. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
2011. jan. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Telek Zoltánné ***** válasza:
Szerintem érdemes. Én egy olyat kötöttem, ami akkor is fizet ha eltöröm az újjam, akkor is fizet ha beteg leszek, de ha lejár akkor is fizet.
2011. ápr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valóban meg kell nézni, hogy kivel hogy és mikor. Nekem pl. olyan van, néhány rettegett betegségre is fizet (stroke, daganat, stb.) tehát nem feltétlen kell belehalni, de csökkenti a munkaképességet. Illetve kiegészítőként közúti baleseti rokkantságra is fizet. Eddig egy rossz szót sem tudok szólni az én biztosítómról. Legalábbis lehet valaki járta már meg velük. :) Én még nem.
2014. jan. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!