Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Összetörték az autómat,...

Összetörték az autómat, parkoltam, és nekigurut egy másik kocsi. Ismerős, nem csináltam belőle biztosítós ügyet, és most Nem akarja kifizetni csak a károm felét. Lehet még a biztosítóhoz fordulni vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 hete történt, elvittem kasznishoz felméretni a kárt, de sokalja, az illető.
2011. febr. 23. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha gurult (nem működött amikor nekiment) akkor nem.

Egyébként lehet, kérdés hogy elhiszik-e majd a sztorit.

2011. febr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Be volt indítva ami neki gurult, járt és üresben neki gurult.

Táncsak elhiszik van tanu is rá.

2011. febr. 23. 19:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Az nem számít, hogy két hete történt attól még beadhatod.
2011. febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha tanu is van, akkor nyert ügyed van.

sztem előbb beszélj a károkozóval, hogy ha nem fizet, akkor továbbviszed az ügyet. Meg fogja gondolni magát és fizetni fog.

2011. febr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztosítoztassátok le az eseményt!
2011. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha bemész a rendőrségre ezzel a dologgal, Ők úgy fogják felhívni az illetőt, hogy biztosan ne legyen gond. :) Egy ismerős elismert egy balesetet, amit nem is Ő okozott. Elmesélte nekem, és mondtam neki, hogy ne legyen hülye, menjen be a rendőrségre. A sokak által utált rendőrök ügyesen kezelték a dolgot, úgy hívták fel az illetőt, hogy az meg sem próbált akadékoskodni. Nem kell mindig a rosszat látni bennük, forduljatok bizalommal a rendőrökhöz, a legtöbbjük becsülettel végzi a munkáját.
2011. márc. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!