Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mennyi idő alatt kapom meg a...

Mennyi idő alatt kapom meg a visszavásárolt életbiztosításom után járó pénzt?

Figyelt kérdés

Akik mostanában visszavásárolták, azoktól kérdezem és melyik biztosítónál vagytok?

Én a Groupama Garanciánál vagyok.


2011. márc. 29. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem lejárt március elsején, az Allianznál. Február közepén érdeklődtem, hogy mi kell hozzá, hogy megkapjam a pénzt, többszöri érdeklődésre március elején válaszoltak. Következő munkanap (márc.7-én) elküldtem nekik a kért papírokat a megadott címre, 8-án átvették (e-értesítőt kértem hozzá) A tájékoztatásuk szerint az igénybenyújtástól számított 15 napon belül utalnak. Ez 23-án lejárt. 24-én érdeklődtem először, hogy mikor fizetnek (ezek mind e-mailes és honlapos ügyfélszolgálatos üzenetváltások voltak, mert telefonon nem adnak konkrét ügyről tájékoztatást, a környékünkön nincs irodájuk, a legközelebbibe mire bejutnék már rég zárva vannak) Most ott tartunk, hogy az egyik e-mail címükről visszaírtak, hogy továbbítják az életbiztosítási ágazatnak a kérdésem. Az életbiztosításinak is írtam, ők nem is válaszoltak. Nem tudom, végül mikor fogok hozzájutni a pénzhez.
2011. márc. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Blondness válasza:
57%
a 15 napba, csak a munkanapokat számolják bele...
2011. márc. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy csak a munkanapokat számolják, mert tegnap azt mondták a biztosító megyei fiókjában, hogy már lejárt a határidő, de ők nem tudják, miért nem utaltak, utalni a központ szokott.
2011. márc. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
57%
Nekem az IGN-nél volt életbiztosításom,ami most járt le.Már aláírtam minden papírt a visszavásárláshoz.Állítólag 30 nap,mire megérkezik a számlámra a pénz.Nekem ezt a biztosítási ügyintézőm intézi.Remélem nem lesz gond.
2011. márc. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat. Képzeljétek el tegnap megkaptam a pénzt, kereken egy hét telt el a papír beadása óta. Az én biztosításom különben nem járt le, hanem egyszerűen visszavásároltam.
2011. ápr. 1. 07:44
 6/7 anonim ***** válasza:
A visszavásárolt életbiztositásra igénybevett adókedvezményt majd 20 % al növel összegben kell visszafizeni a 2011-es adóbevalláskor. Ezzel kalkuláljon..
2011. ápr. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, tisztában vagyok vele! Köszönöm!
2011. ápr. 4. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!