Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Elnézést, ha rossz témában...

Elnézést, ha rossz témában tettem fel a kérdést, de ezt találtam a leg ideálisabbnak. Hány éves kortól lehet afrikai gyermeket jelképesen örökbefogadni? Vagy ez változó minden társaságnál?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit jelent hogy jelképesen örökbe fogadni? Ilyet még nem is hallottam.

Örökbe fogadni külföldi gyermekeket sokkal nehezebb mint magyar gyermeket.Amire szükség van az örökbe fogadáshoz

-Felnőtt életkor.Mivel nálunk ez 18 év,de külföldön 21,így elképzelhető hogy 21 évet minimum be kell tölteni

-anyagi háttér

- megfelelő életkörülmények

-lakás

-munkahely

-egészség

2011. márc. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arra gondolt, hogy havonta egy bizonyos összeggel támogatja, de nem hozza M.o-ra. Sajnos én sem tudom, mi ennek a menete, de szép gondolat.
2011. márc. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, arra gondoltam, amit utolsó írt.

Minden hónapban pénzt utalni át egy gyermeknek, ezzel támogatva Őt.

2011. márc. 14. 21:38
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Miért nem támogatsz egy magyar gyereket, pl egy árvát?

Amúgy meg ezek a pénzek nem jutnak el a (szívhezszóló kamufotó alapján) kiválasztott gyerekhez. (ok max 10%-a)

2011. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerem azokat a weboldalakat, amiket keresel. És most lehet, hogy le fogsz pontozni, de direkt nem árulom el. Pont azért, amit a fentiek is írtak: nem tudhatod biztosra, hogy a pénz megérkezik hozzájuk.

Nemes szándék lakozik a szívedben ha segíteni akarsz. Javaslom, hogy inkabb vegyél egy rakás ruhát meg játékot és vidd be a fóti gyermekvárosba, vagy akár pénzzel támogasd a lakhelyedhez közel eső árvaházat.

Ha igazán, hosszútávon szeretnél gyerekeknek segíteni akkor inkább a jövőjüket támogasd. Páldául fizess nekik nyelvtanfolyamot, vagy ilyesmit.

2011. márc. 29. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is szeretnék örögbefogadni,de én igazából
2011. ápr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!