Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Munkanélküliség esetére...

Munkanélküliség esetére biztosítás? Folyt.

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Regisztrált munkanélküli vagyok, 4 hónapot dolgoztam 4 órában.,közmunkásként.

Hitelfedezeti biztosítás hány hónaptól jár? Fontos az egy helyen eltöltött munkaviszony? Közmunka is munkaviszony?

Egyszer már igénybe vettem, akkor azt mondták, 6 hónap kell.Pontosat senki se tud. ha van itt biztosítós, megköszönném a segítséget!

Annyit tudok csak, hogy 6 havi folyamataso munkaviszony kell,semmi egyebet. Sok a bizonytalan válasz/kérdés.

Biztosítókat kérdeztem, ahány annyiféle választ adott.


2011. szept. 28. 18:11
 1/1 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Pontosan, ahány biztosító, annyiféle válasz, és neked kell megfejtened melyiket szeretnéd a sok közül. Általánásságban 6 hónap kell és 8 órás alkalmazotti bejelentés a jó csak.
2011. szept. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!