Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mik a feladatai egy biztosítás...

Mik a feladatai egy biztosítási tanácsadónak? Akinek van ilyen jellegű munkatapasztalata, kérem, ossza meg!

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!
2012. jan. 8. 10:07
1 2
 11/14 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Ezt nem teljesen értem. Mi köze a fix tkm-nek? Én azt mondtam, hogy a különböző szerződések között van eltérés, nincs két ugyanolyan költségszerkezetű szerződés. Amúgy még mindig nem tudom, mennyi a visszaírási százalék, mert csak az irányadó számot láttam, azt amivel dolgozol nem. Valaki ha olvassa segítene átfogalmazni az írásokat, mert belülről nem értem a kitérő válaszokat, de lehet én olvastam valamit félre.
2012. jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én még csak egy éve dolgozom ebben a szakmában, úgyhogy nem nagyon köttök életbiztosítást, egy kettőt kötöttem idáig csak, lakásbiztosításokat kötök, úgyhogy nincs visszaírásom.

10 ből 8 megmarad ha nem rátukmálod az emberre hanem átérzi hogy fontos a biztosítás, az lesz az utolsó amit lemond és nem az első!

Más a költségszerkezete, de ugyanannyi jutalékot kap a céged csak te kapsz kevesebbet mert kicsit mlm rendszerűek ezek és sokan kapnak a te munkádból, nálunk szerencsére csak minimális hasznot szedd le az igazgatónk!

Mindegy én csak mondtam de ha jól érzzed magad akkor csináld, biztos jó cég..

2012. jan. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

az 5-700 eFt havi megtakarítás értékesítésének pontosítása:

500.000-700.000/Ft/év értékű szerződés közvetítése havonta. Például 2 db 350.000 Ft/év díjú szerződés megkötése. Remélem így már érthető.

2012. jan. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Így teljes mértékben egyet értek. :)
2012. jan. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!