Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen öltözékkel lehet a...

Milyen öltözékkel lehet a legjobb formáját hozni egy üzletkötőnek, tanácsadónak (pénzügy, hitel stb)?

Figyelt kérdés
Nekem az öltöny-nyakkendő túl merev és formaruhás, ráadásul azt is tapasztaltam mindig, hogy távolságtartást sugároz, nehéz így egy ügyfél bizalmába férkőzni. Egy sportzakós vagy lezser inges casual-osabb öltözet sokkal jobb hatást váltott ki az eddigi tapasztalatok alapján az ügyfelekből.
2010. okt. 4. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Hétköznapival. Az én tanácsadóm is először full kiskosztömben állított be. Na de csak egy bérelt szobánk van, ülőgarnitúra nuku, eléggé feszengett szegény, mert nem készítettem fel, hogy nálunk csak a franciaágyra lehet leüni, de kényelmesen csak úgy, ha az ember bemászik a falhoz. Azóta normális öltözékben jön :D

Farmer, valami jófajta póló vagy ing és zakó tökéletes. Nem is értem, miért lihegik ennyire túl ezt az öltözősdit. Szüleim ezen szoktak néha poénkodni, hogy az üzletkötőknek már nincs egy ruhája sem, csak az érettségi öltöny :)

Na igen, a másik meg az, hogy egy lakótársam foglalkozott ilyennel és hát nem volt túl gusztusos látni, hogy fél éven keresztül minden áldott nap ugyanabban az öltönyben ment el otthonról :S

2010. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A második általad írt verzió a megfelelő. Persze attól is függ,kivel tárgyalsz.

A lezser póló, farmer szerintem nem jó. Elvégre az ügyfélnek az én véleményem szerint azért nem azt kell éreznie, hogy "haverok" vagytok. Nem igazán jó ez a hasonlat, de nem tudom jobban kifejezni.

2010. okt. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Vaszonnadrag/farmer, ing, sportzako, kozepkategorias ora, borcipo.

De arra figyelni kell, hogy minosegi ruha legyen. Vicces, amikor valak bugy akar penzugyi tanacsot adni, hogy leri rola, hogy neki nincs egy fityingje sem...

2013. szept. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!