Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Nem fizet a lakás biztositom...

Nem fizet a lakás biztositom de tudom hogy nekem van igazam mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 11:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ügyvéd. Lehetőleg erre szakosodott.
2012. márc. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ügyvéd.
2012. márc. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
de mi van akkor nincs rá pénzem amultkorában olvastam egy olyan fel ajánlást aki tud segiteni és csak aki harcolt összegböl kér százalékot azt az urat keresem de nem tanálom már meg
2012. márc. 12. 13:44
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha nagy az összeg, van rá esélyed. De nem gondolod, hogy legalább a várost meg kellene adnod, hogy valaki érdemben tudjon segíteni? Mondjuk gondolom Budapest. A budapestiek nem szokták érteni, hogy nem csak a fővárosból áll az ország...
2012. márc. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem kell ügyvéd van az ún. pénzügyi békéltető testület!


Ingyenes és relatív hamar jogerős döntést hozz!


PSZÁF honlapját nézd meg!

2012. márc. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

[link]


Melyik társaságról van szó?

És mi a panasz?

2012. márc. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
szabolcs bereg vásárosnamény ez egy kis falu és a februári hóvihar meg rongálta a tetőnket ami hulámpala ésbe ázott minden helység és de mi eközben nem voltunk ithol mikor be jelentetük rá 2-hét mulva ki jötek ugy hogy mi itholsem voltunk csak a16-éves fiam és nem nézte meg a tetöt csak a be ázást fényképezte le ugyan akkor több lakás igy járt és minden biztosito fizetet csak a mijénk nem mit csináljak?
2012. márc. 12. 13:58
 8/15 A kérdező kommentje:
egyébként az union24-röl van szó
2012. márc. 12. 14:00
 9/15 anonim ***** válasza:

Pedig jó lenne egy ügyvéd, mert, ha ilyen helyesírással fogalmazod meg a beadványodat is, akkor ez egy nagyon hosszú eljárás lesz...

És ez nem bántás volt, hanem komolyan mondom! Bonyolult eljárások ezek, és sokkal jobban jársz, ha hozzáértővel csináltatod!

Igen, vannak ügyvédek, akik ún. sikerdíjért dolgoznak (ez az, amit te leírtál), nem tudom mondjuk, hogy erre az ügyre is találsz-e olyat. Utána kell járni.

2012. márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Semmi szükség átalánydíjat fizetni valami "családi jogvédelemért" folyamatosan, és szerintem itt ne is reklámozz ilyesmit - egyébként tilos is.

A Kérdező most került olyan helyzetbe, hogy ügyvédre van szüksége, majd felkeres egyet. Nem kell rábeszélni valami felesleges dologra!

2012. márc. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!