Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Nem fizet a lakás biztositom...

Nem fizet a lakás biztositom de tudom hogy nekem van igazam mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 11:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kedves előző hozzászóló!


Az aroganciát légyszíves és mellőzd!

Továbbá ne mondj véleményt olyan dologról, amit nem ismersz!

Egyébként pedig leírtam. Ebben az ügyben már nem tudok utólag segítséget nyújtani, de lehetősége van a későbbiekben elkerülni a hasonló helyzeteket!

2012. márc. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szántam arrogánsnak, de amúgy ismerem, hogy miről van szó.
2012. márc. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Aleeee válasza:

Szia, én nem javaslom a pert. És egyáltalán a jogi utat sem. A biztosítók a legjobb jogászokat alkalmazzák, magas fizetéssel, évtizedes tapasztalatuk van, és tulajdonképpen azokból élnek, akik fizetik a havi biztosítási díjakat. Nem érdekük, hogy bárkinek is kártérítést fizessenek!!! Pl. 5 év alatt befizetsz nekik összesen 50 ezer díjat, aztán jössz egy 100 ezer forintos kárigénnyel? Szerinted?!

Légy észnél, és ne add oda a pénzed senkinek.. se biztosítónak, se jogvédőnek.. ha adni akarsz valakinek, add egy rászorulónak, az (talán) hálás lesz érte..


Tapasztalatból tudom, eddig még semmi káromat nem fizették meg, mindig kimagyarázták. Volt, hogy csak annyit írtak, hogy a szakértőjük megállapította, hogy nem az történt, amit bejelentettem. Magyarul írásba adták, hogy hazudtam nekik. És ezek után még azt várnák, hogy továbbra is fizetem nekik a biztosítást?

2012. márc. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 CcAaSs válasza:

8/13 alatt 03-12 14:00-kor írt válasz:

"akkor ez egy nagyon hosszú eljárás lesz..." Eddig nem tudtam, hogy miért húzódnak el - ráadásul indokolatlanul - az eljárások! Mert ugye ez a megjegyzés másra nem volt jó, mint megsérteni, a TISZTELT KÉRDEZŐT! Én meg tudom, - mert tapasztaltam, - hogy az "eljárásokban" nem a helyesírási hibák kijavításával foglalkoznak!

És akkor két válasz a kérdésre:

A területileg illetékes Kormányhivatal Igazságügyi Szolgálata-t lehet felkeresni, ahol - feltételek megléte esetén (!) hozott határozattal - biztosíthatják állam által finanszírozott pártfogó ügyvéd (jogi segítő ügyvéd) kirendelését.

Azonban kérheti a - TISZTELT KÉRDEZŐ - az előzetes jogi tanácsadást is ugyanezen a helyen, és ezt is INGYEN!

2012. márc. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Tündianya ***** válasza:
Első körben PSZÁF! De az üzletszabályzatot és minden apró betűs kitételt olvass el, mert lehet abba kapaszkodva gondolják, hogy nincs igazad. Mi az alapszitu egyébként? Mire nem fizet?
2012. márc. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!