Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Létezik olyan ember, akinek...

Létezik olyan ember, akinek felveszi a telefont a Posta Biztosító?

Figyelt kérdés

Ma beutazom Pestre, immáron másodszor, olyan betegen, hogy alig van hangom. és rájuk borítom az asztalt!


Ilyen a világon nincs! Decemberben átkötöttem hozzájuk a kötelezőmet. Azóta csak a problémák vannak. Össze-vissza küldenek megmagyarázhatatlan összegekről csekkeket. Ha mind befizettem volna, már legalább a 8xos összegnél tartanánk, mint az eredeti szerződéses összeg.


Bementem 1x: Nem tudták rögzíteni a bónuszom. Oké, bevittem az igazolást, kértem, hogy ugyanazokat a kedvezményeket számolják el, mint a szerződéskötésnél...


A bónuszt megkaptam, a kedvezményt nem...

Mit csinálnak ezek???


Jaaaa, a kérdést csak azért írom, mert SOHA nem veszik fel a telefont. Ma tuti beírok a panaszkönyvbe, és jól megfertőzöm szegény ügyfélszolgálatost is...



2012. márc. 26. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyetlen egy gond van, mégpedig az hogy hozzájuk kötötted a biztosítást.

Ők nem egy normális biztosító, gondolom halvány lila f.ngjuk sincs hogy kell ezeket a dolgokat intézni.

Akkor lesz a legnagyobb gáz ha esetleg károd lesz és ők nem tudnak intézni semmit mert az se tudják hogy kell.


Maradnának inkább annál amihez értenek, csak a postai dolgoknál!

2012. márc. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos nem te vagy az első ember, aki ezt mondta nekem :(


Én is csak azért mentem, mert lényegesen olcsóbb árat kalkuláltak, mint az előző biztosítóm... Na, most éppen a tavalyi ár felett vagyok. Jó, mi?

2012. márc. 26. 12:16
 3/9 anonim ***** válasza:

jaj neeee...posta biztosító????

van iylen aki még náluk kötöget?

Drága! nagyon sajnálla,megmondom őszintén,nem szabad iylenekkel foglalkozni,kicsi biztosítók,ha baj is történne,mégis miből fizetnének?

Ha biztosításod van,akkor azt csak is nagyoknál kösd nem ilyen pitiknél...már elnézést!

Legközelebb okosabban :)


Sajnálom az ilyeneket,mert nekik lesz meg nagy általánosságban a véleményük rólunk,normális biztosítókról :((

2012. márc. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Na, elintéztem (remélem...)


A csajszi szerencséjére alig volt hangom, így csak a fogalmazásommal tudtam rá hatni, ami úgy tűnik hatásos volt, mert bement a főnökéhez és rögzítette a kedvezményeket.


Persze, ha nem így történt volna, először panaszkönyv, másodszor mabisz, harmadszor összeszedtem volna az összes károsítottat és láthattatok volna a fókuszban. De szerencsére mégsem leszek tv-sztár. :)


Egyébként ez "csak" kötelező, nem nagyon létezik olyan alkalom, mikor fizetniük kéne számomra. Ezt én csak kötelező nyűgnek tartom. És akkor már igyekszem a legolcsóbban kijönni belőle.


Ha pedig mégis fizetniük kéne számomra egy esetleges balesetnél személyi sérülésre, akkor még mindig ott a lehetőség, hogy tv-sztár legyek! :D Így megy ez manapság! :D

2012. márc. 26. 18:38
 5/9 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Ha bármelyik "pici" biztosító nem akar helytállni, akkor kártalanítania kell a MABISZ-nak, azaz tök fölösleges az egész,magyarul sajnos jobban teszi az, aki kicsinél van és sajnos igen, ez kötelező nyűg.
2012. márc. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak annyit szeretnék hozzáfűzni (nem a posta biztos védelmébe!!!), hogy nézzen mindenki szét a piacon s tegye a kezét a szívére és mondja azt, hogy akár az allianz, akár a k&h, az uniqa, köbe, astra megbízhatóbb. Egyik trehányabb mint a másik, és ne aggódj egyik se szeret fizetni. Ja és a bónusz igazolásokkal nem csak a posta biztosítónak volt problémája hanem mindegyiknek, mert új rendszert vezettek be év elején. Az meg hogy soha ne veszik fel a telefont, nem csak a posta biztosítóra illik...
2012. márc. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nézd, ami igaz, az igaz.


De! A telefont egy biztosítónál tuti felveszik- ott dolgoztam ügyfélszolgálatosként, és bizony kivétel nélkül mindig felvettem a telefont. Hiszen erre kapnád a jutalékod! :) Ez a biztosító nem szerepel a te felsorolásodban. Éppen csak azért nem írom ki a nevét, mert én is jól láttam, hogy egyik kutya, másik eb. Nem véletlenül léptem le néhány hónap után.

2012. márc. 27. 13:01
 8/9 anonim válasza:

Igen, felveszik.

Viszont SEMMIRE, ismétlem SEMMIRE nem fizet! Pénzkidobás! Nekem még egy bejelentésem is elkutyulták, az amiatt járó kedvezményt sem kaptam meg, pedig hangfelvétel van mindenről...

2013. ápr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Esetemben nem történt kár, mégis nagyon csalódtam a Posta Biztosítóban. Telefonon jeleztem címváltozást, de nyoma sincs. Igenis elégedettebb vagyok az Allianzzal.
2019. ápr. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!