Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » 1 hónapja elküldtek a munka...

1 hónapja elküldtek a munka helyemről, ahol 1,5 hónapig dolgoztam! Most terhes lettem! A tb-t magam után kell füzetem? Neten nem lehet igényelni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kapsz munkanélküli ellátást vagy nincs más olyan ellátásod ami után egészségügyi ellátásra vagy jogosult, akkor fizetni kell. Az Apeh-nál lehet erre vonatkozó megállapodást kötni. A neten nem lehet elintézni, de a nyomtatvány postai úton beküldhető.
2009. jún. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
El lehet intézni a magyarország.hu-n keresztül, ha van okmányirodai regisztrációd az ügyfélkapura.
2009. jún. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 09T1011-es nyomtatványt kell kitöltened, amely az apeh ügyfélszolgálatokon ingyenesen elérhető, vagy a www.apeh.hu-ról letölthető (ABEV keretprogram is kell hozzá, hogy el tudd indítani), aztán ezt kinyomtathatod, vagy ha van ügyfélkapus regisztrációd, akkor a neten is be tudod küldeni.
2009. jún. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!