Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet tulhajtottam ma magam?...

Lehet tulhajtottam ma magam? Elég sokat dolgoztam ma itthon föztem, mostam, takaritottam és az egyéb itthoni munka! Most ugy elfáradtam hogy majd leszakad a derekam a lábaim fájnak és egy kicsit a hasam! 15 hetes kismama vagyok.

Figyelt kérdés
2008. dec. 2. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű, hogy igen.

Mondjuk néha nekem munka nélkül is volt így, de ne aggódj nem lesz semmi baj, most próbálj meg pihenni minél többet és legközelebb apránként próbáld meg a munkát megcsinálni.

Mi építkeztünk pont abban az időben, hát nem volt könnyű, de jól vagyunk, szépen fejlődik a babó.

Minden jót!

26 hetes kisanya

2008. dec. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.Arra vigyázz ne emelj nehezet és ne tegyél hírtelen mozdulatokat,mert azzal csak árthatsz mindkettőtöknek.
2008. dec. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Aranyosak vagytok:D! Arra vigyáztam hogy a hirtelen mozdulatokra és az emelésre! Már pihentem kicsit és jobban érzem magam:)!

Boldog babavárást nektek!

2008. dec. 2. 17:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után mint most is,rájössz mennyit birsz.Előszőr nekem is furcsa volt,de már kialakitottam egy rendszert,igy nem erőltetem meg magam.Például hétfőn takaritom a fürdőt,kedd konyha,..stb.Minden napra egy kis aproság.Nem megerőltető és az idő is jobban telik.
2008. dec. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!