Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mi a véleményetek a Genertel...

Mi a véleményetek a Genertel biztosítóról? (lakásbiztosítás)

Figyelt kérdés
Eddig az Aegonnál van/ volt megkötve a biztosítás, de szeretnék átmenni a Genertelhez.
2012. máj. 17. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:

A Genertel a Generali biztosítóhoz tartozik, csak online lehet velük kapcsolatot tartani!


Azért nem javasolnám, mert nincsen személyes kontaktus!

Javasolnám tanácsadóval kösd meg személyesen akivel át tudod beszélni az igényeket!

(és nem mindegyik tanácsadó "szemét" igenis lehet és kell is tisztességesen becsületesen művelni!aki hasznos tanácsokkal szolgálhat akár a jövőben is!)

2012. máj. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát az Aegontól Én is épp készülnék elmenni.Csak a Mamám a szerződő...Van olyan,hogy külön lakásrészre külön névvel kötök egy biztosítást? Külön bejáratú,de ez azt hiszem nincs hivatalosan bejelentve. Köszi a segítségeket!

S a kérdezővel pedig diskurálhatunk mi volt Aegonnal...

Köszi!:)

2012. máj. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.

Nekem mi a problémád az Aegonnal? :)

2012. máj. 17. 16:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha a mamád a szerződő akkor neki kell évforduló előtt maximum 30 nappal lemondania!

Vagy szerződőmódosítást is lehet csinálni erre van egy külön nyomtatvány!

ha hivatalosan egy helyrajzi számon fekszik és úgy van nyilvántartva akkor egye helyen egyet lehet csak kötni, ha nem szeretnél problémát esetleges kár esetén

2012. máj. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kiírtam a kérdésem külön,jobbnak láttam,mint hogy idepofátlankodtam vele.:)De köszönöm szépen a segítséget!:)

Itt a kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__biztositas..

Azt írják lehet külön kötni.


Kedves Kérdező!Most volt egy csőtörésünk.Már kijött a mufurc kárszakértője az Aegonnak.S azt mondta 38ezret tud erre adni.Mikor Mi már csak az anyagárral bőven 100fölött vagyunk...Tehát nem részletezem,több mint a semmi,de azért ez felháborító.Szerintem.

Nálad?

2012. máj. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a problémám velük. A múltkori viharban rádőlt egy fa a kőkerítésünkre, amit teljesen tönkretett, és kidőlt. Közel 200 ezer forintunkba került megcsináltatni. A kárszakértő pedig 86ezer forintot adott rá.
2012. máj. 18. 14:10
 7/8 anonim válasza:
Nálunk a vakolat szakadt le és amikor kijött a kárszakértő, épp egy kisebb munkák folytak ezért 2 hétig valóban nem laktunk ott. Erre felmondták a szerződést, mivel lakatlan az ingatlan... Nekünk fél milliónkba került, szóval nagyon megjártuk velük. Náluk soha az életben, semmit nem fogok kötni...
2014. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Saját történet(2024.03.01 et írunk)(csak azért írom meg hogy viszonyítási alapként mások is lássák az ügymenet rugalmasságát): 2023 augusztusában elütöttek személyautóval. A kárt okozó a Genertel biztosítottja, kis tortúra után a hölgy a felelősségét elismerve aláírta a baleseti bejelentőt, a szituáció teljesen egyértelmű volt egyébként is. 8napon belül gyógyuló sérülések, sürgősségi stb. Felépülést követően kezdődött az igazi fekete leves. Az első és alap amit tudni kell hogy telefonon és emailben is teljesen elérhetetlenek. A telefonnál alkalmazott kollégáik teljes mértékben betanított munkát végeznek, ügyfélszám megadását követően azt ígérik hogy az ügyhöz tartozó ügyintéző vissza fog telefonálni, ami soha nem fog megtörténni. Emailen gyakorlatilag ugyanez a helyzet, kommunkiciót kizárólag a panaszlevére voltak hajnaldóak mutatani, akkor is csak egy semmitmondó általános levelet küldtek postai úton!


Millió feletti a károm, egy külsős cég kárszakértőjét küldték aki korrekten felmérte a károkat, illetve zután szakszervízbe irányított, ahol szintén felmérték a károkat, theát gyakorlatilag minden dokumentum rendelkezésre áll 2023. októbere óta a kárösszeg kifizetésére, de sajnos még csak nem is kommunikálnak. Ügyvédet kerestem fel aki elkezdett dolgozni az ügyön. Később az esetleges előrelépéseknél frissíteni fogom a hozzászólást.

márc. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!