Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Nem létezik már normális...

Nem létezik már normális álláslehetőség? Idén végeztem és állást keresek. Mindenhol csak teljesítményarányos bérezés van. Főleg biztosítóknál! És mellé végezzek el egy 5 napos tanfolyamot 25 ezerért! Van aki ilyen munkát végez? Hogy kerestek vele?

Figyelt kérdés
Megéri ezzel foglalkozni? Én kerülök minden teljesítményarányos rátukmálós dolgot! :S

2012. júl. 2. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Baj van a világgal, ha nem a teljesítményarányos bérezés a normális.. ;) Félsz, hogy annyit kapsz, amennyit megérdemelsz, mi? ;) (Bocs, tudom, kicsit provokatívra sikerült.. :)
2012. júl. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most fog rájönni,hogy az a plusz 8 év tanulás nem érte meg.Aki beszél 2 nyelvet de nincs végzettsége jobban megél,mint Te mert nem gyapálta magát a tanulással
2012. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nekem sincs diplomám! Felsőfokú végzettségem van :) Am meg attól félek h nem kapok semmit mert nem vagyok egy rábeszélős típus..
2012. júl. 2. 17:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, egy jó értékesítő nem beszél rá senkire semmit. Viszont szentül meg van győződve, hogy amit ajánl, az a másiknak jó, és ezt meg is tudja mutatni a másiknak. Ha mégsem tudna jót ajánlani, akkor ezzel lezárja az ügyet, és továbbáll. Persze kap ajánlásokat, mert maximálisan korrekt volt. Szép szakma ez, menj el egy olyan céghez, akinek tetszenek a termékei, és ahol megtanítanak ingyen! Ilyen helyekre mindig van felvétel! :) Hajrá!
2012. júl. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Mindenhol csak teljesítményarányos bérezés van. "


Bizony. Ebben a "csúnya" világban azért fizetnek, ha dolgozol. Ha EREDMÉNYESEN dolgozol.


"Főleg biztosítóknál! "


Hát ne oda menyj dolgozni. Ja, hogy abból van sok álláshirdetés? Nem véletlen. Na nem mintha annyi biztosítási akárkicsodára lenne szükség. Hamar rájönnek, hogy nem éppen azt nyújtja a munka, ami a hirdetésben volt. A másik ilyen a telemarketingeskedés.


" Én kerülök minden teljesítményarányos rátukmálós dolgot!"


Én meg még el is küldöm melegebb éghajlatra a rámtukmálókat, csak hogy segítsek neki rájönni, hogy amit csinál, az nem munka.


"Megéri ezzel foglalkozni?"


Nem.


"Hát nekem sincs diplomám! Felsőfokú végzettségem van :) "


Amivel amint látom sokra nem mentél.

2012. júl. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Van nagyon jó hely Laurus XII.kerület Csörsz u.18/b Hétfőn este 18 órakor és dr.Fábián Máriát kell keresni.
2012. júl. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
LOL, és mennyivel kell beszállni?:)
2012. júl. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ha valakinek nincs semmilyen végzettsége, hogy beszélhet 2 nyelvet?

Nekem van két diplomám, 2 nyelven beszélek, és ilyen munkát végzek.

Minden továbbiról, priviben szívesen válaszolok a kérdezőnek, keressen meg, ha akar.

2012. júl. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!