Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Egézség biztosítás hogy van?

Szter3 kérdése:

Egézség biztosítás hogy van?

Figyelt kérdés
Uniqua med help egézségbiztosításom van,fizetem havonta,de nem igazán értem vagy tudom hogy mire is...Ha mondjuk szülök és bent vagyok a korházba akkor valamit fizet a biztosító?Valaki aki jártas irja már le hogy müködik.Köszi
2012. aug. 9. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Én se tudom mire fizeted, ha TAJ számod (és ennek alapján állami egészségbiztosításod) van, akkor az alapján kell rendezniük a szüléssel kapcsolatos dolgokat, és ezért semmit nem kell fizetned, kivéve a hálapénzt, ha nem akarod, hogy a homlokán legyen a gyerek harmadik keze :P


Ez amit írsz, egy plusz biztosítás, aminek feltételei vannak, hogy milyen esetben fizet és mennyit. Ez a szerződésben van rögzítve.


Ha te se tudod, vagy érted, hogy mire fizetsz, abban nem sokan tudnak segíteni. Általában ez úgy megy, hogy elolvasod a szerződési feltételeket, megérted őket, és ha kedvezőnek találod, akkor aláírod és fizeted, ha meg nem, akkor nem.


Én például soha nem fizetnék olyasmiért, amiért cserébe nem tudom pontosan, hogy mit kaphatok (és így nem is írnék alá ilyesmit), de mivel széles e világ, mások biztos lehetnek máshogy is ezzel...

2012. aug. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

A medhelpben 4 csomag van. Ugyanazokra fizet, csak más összegeket.

Amikre fizet:

Kórházi napidíj

Műtét

Gyógyulási Támogatás

Kritikus Betegségek esetén

Egészségügyi rokkantság esetén

Csonttörés

Szülési támogatás


A szülésre fizetheti a szülési támogatást, műtétet ill. a kórházi napidíjat /4.nap után/, attól függően, hogy sima vagy császáros szülés volt.

2012. aug. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!