Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Egy lakásra fizethetek-e két...

Egy lakásra fizethetek-e két biztosítást két különböző biztosítási alkusznál?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem is értem, mert a biztosítási díjat nem az alkusznak fizeted, hanem a biztosítónak.


Egyébként vagyonbiztosítást csak egy biztosítónál és csak a beszerzés/helyreállítás/újjáépítés költségének mértékéig lehet kötni.

2012. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mike0012 válasza:
Tudtommal nem, de miért fizetnél 2-nek? Inkább módosíts a szerződésen ha több pénzt azaz nagyobb lakásbiztosítást szeretnél. De erre is van millió lehetőség, Te mit szeretnél? Biztosítót váltani ?
2012. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyi lakásbiztosítást köthetsz amennyit csak akarsz...az más kérdés ha egy kárt több biztosítónál is bejelentesz az a biztosítással való visszaélés. Mivel hivatalosan csak egyszer kaphatsz kártérítést.
2012. nov. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen véletlenül alkuszt írtam, csak simán biztosítókat szerettem volna írni. Csak kíváncsi voltam, hogy tényleg szabályellenes-e.
2012. nov. 9. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!