Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Dolgozott valaki az ING-nél...

Dolgozott valaki az ING-nél értékesítési tanácsadó munkakörben? Milyen?

Figyelt kérdés
100 000 Ft tiszta "fizetés"-hez mennyi szerződést kell kötni?
2012. dec. 4. 10:33
 1/4 anonim válasza:
f
2012. dec. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hát ez sok mindentől függ!


A probléma az ahogy az ING szinte kizárólag csak életbiztosítással fogalkozik, ami nehezebb téma!


Én inkább ajánlanék olyan társaságot ahol lakásbiztosítást is tudsz értékesíteni!


Én személy szerint az Aegonnál dolgozom, tudnám ajánlani,ha érdekelnek a részletek, és komolyan gondolod ezt a szakmát, mert ez is egy szakma!

2012. dec. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Egy ismerősöm volt az ING-nél, és nagyon hamar abbahagyta.

Én függetlenként dolgozom, és nálunk van élet- és nem életbiztosítás egyaránt, viszont a kötöttségek lightosabbak, mint egy biztosítónál, ráadásul nem kell egy társaság termékeit értékesítened, hanem megkeresheted az ügyfelednek a legjobbat, és attól a cégtől kapsz jutalékot, aki szerződését vitted az ügyfélnek. Szerintem érdemes elgondolkozni.

2012. dec. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gyooota ***** válasza:

szia


én jelenleg is ott tevékenykedek vezetőként. Ha az érdekel, hogy milyen a munka, azt nehéz röviden összefoglalni, de annyit mondhatok, (ha becsületesen végzed) egy nehéz, de nagyon szép szakma, ahol évtizedes jó kapcsolatokat tudsz kialakítani.


Ha az érdekel, hogy 100.000 Ft nettót meg tudsz-e keresni, a válasz az, hogy minden bizonnyal igen, de kell hozzá kitartó és TUDATOS munka és sok tanulás.

egyébként ha ügyes és szorgalmas vagy, sokkal többet is kereshetsz, és nem az "ismerőseid lehúzásával".

2012. dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!