Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Igénybe vennétek egy biztosítá...

Igénybe vennétek egy biztosítás/befektetési tanácsadó szolgáltatásait?

Figyelt kérdés
Munkalehetőséget kaptam és nem tudom belemerjek-e vágni!Ügynöki munka-befektetések, biztosítások,magánnyugdíj, hitel stb- Nem tudom milyen kereslet van erre.Mit gondoltok erről ?Csinálnátok?
2010. dec. 3. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem! Annak idején a Sciennet baszott át 50ezerrel. Fityiszt nem láttam viszont a pénzből. 1et megtanultam! Öltönyös emberben nem szabad hinni.
2010. dec. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Veb ***** válasza:

Attól függ. Ha csak 1 termék van ( pl porszívó ) akkor hagyd de úgy vettem ki a szavaidból, hogy ez a cég többet nyújt. Azt gondold át, hogy te igénybe vennéd-e a saját szolgáltatásod?

Nem mindenki olyan, h öltönyös emberben nem bízik : ) Nem kell félni/törődni az elutasításoktól és kész.

2010. dec. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az INg-nél voltam 3,5 évig, és hát mégegyszer nem lenne az a pénz, amiért belevágnék. Magyarország nem nagyon érett meg erre a munkára.28L
2010. dec. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy ez a fajta munka csak olyan embernek való, akinek ilyen beállítottsága van. Pl:van némi fogalma a pénzügyekről, és nem az a célja, hogy jutaléka minél több legyen hanem tényleg az ügyfelének akarjon jót tenni!Nekem semmi bajom nincs velük, hiszen ők is végzik a munkájukat! Szerintem aki csak rosszat mond az nézzen egy kicsit magába vagy tükörbe, mert kötve hiszem, hogy Ő teljesen 100%-ig jól végzi a munkáját! Aki más munkáját lenézi és ócsárolja az = azzal mintha saját magát ócsárolná! Segíteni kellene egymáson és nem bántani a másikat, mindenkinek lehetőséget kell adni! Aztán ki tudja lehet hogy kellemesen csalódna az is akinek eddig negatív véleménye volt erről! Én mindenképp azt mondom, HAJRÁ lehet ez a tuti melód! 1-szer él az ember ezt is ki kell próbálni, és ha nem megy akkor sem történik semmi!

De tudod azt mondani, hogy ezt is megpróbáltam! Főleg ha munkanélküli vagy!!

HAJRÁ HAJRÁ

2010. dec. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez attól függ, milyen cégről van szó. Hallgass meg véleményeket, tapasztalatokat! Az emberekben kialakult kép sokat elmond egy vállalatról.
2011. febr. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!