Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Munkanélküliség elleni biztosí...

Munkanélküliség elleni biztosítás. Ha kirúgnak,6 hónapig kapod a fizetésed kétharmadát a biztosítótól. Vélemény?

Figyelt kérdés
Ebben gondolkozom. Az egyik ismerősömnek bevált, fél évig nem kapott munkát, de kapott havi 120 ezret, mert volt ilyen biztosítása.
2013. jan. 15. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod lépni, és úgy érzed olyan az életed, hogy ilyen helyzetbe belekerülhetsz, akkor nosza...
2013. jan. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A biztosítónak az az érdeke, hogy olyanokkal kössön erre biztosítást, akiknek stabil munkahelyük van, neked meg az, hogy akkor köss csak biztosítást, ha nagyon inog a lábad alatt a talaj.


így a biztosító addig a pontig köt veled biztosítást, amig semmi nem utal arra, hogy a szekered rúdja kifelé áll. Ha 6 hónapon belül szűnik meg a mókahelyed, akkor nem kapsz semmit a biztosítótól.


Ha te úgy érzed 7-12 hónap múlva "itt nagy gáz lesz", akkor köss.

2013. jan. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazából nekem bármilyen távra megéri fizetni. Párezer forintot megér az havonta, hogy tudjam, lesz plusz bevételem arra pár hónapra, amíg új munkát találok.


Eddig gyakori volt az életemben, hogy munkahelyet váltottam, általában 1,5-2 év munka után az adott helyen. De még ha nem is lenne, akkor is megéri nekem. Köszi!

2013. jan. 27. 09:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Jól gondolkodsz.


Arra kell törekedni , hogy legyen bőven bevétele az embernek ahhoz, hogy a biztosítási díjak elenyészőek maradjanak a jövedelemhez képest. Mert baj bármikor történhet.


Ezzel a ritka hozzáállásoddal egyébként a biztosítási ügynökök álmává válhatsz :O)


Nappalonként rólad álmodnak.

2013. jan. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!