Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Miért nem él a TB-m, ha az...

Miért nem él a TB-m, ha az összes elmaradásom befizettem visszamenőleg?

Figyelt kérdés
Tavaly novemberében kifizettem mindent. 130.000ft körüli összeget, amennyit az APEH kiküldött. Azt írtak ez az összes tartozásom, amit ha nem fizetek ki, behajtásra fog kerülni. Én kifizettem. Azóta sincsen tb-m. Miert?? Felhívtam az oep-et, azt mondták lassú a rendszer! De ennyire? Bementem az APEH üsz.-rá,és ott is megkérdeztem van e bármilyen tartozásom még? Azt mondták:nincsen. Akkor miert nincsen tb??mig nem volt fizetve a tb-m 2x vagy 3x voltam dokinal, de ha kifizettem vissza,előleg mindent, akkor azt sem kell gondolom kifizetni, mármint a kezelési költséget...az elég morbid lenne. Csak azert sürget Z idő, mert babám lesz...köszönöm a válaszokat, tényleg csak az írjon aki tudja mi lehet ez!!!!
2013. febr. 2. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

azt nem írtad, hogy most dolgozol-e vagy fizeted a tb-t saját magad


ha csak az elmaradást fizetted be, persze hogy MOST nincs tb-d!

2013. febr. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Nem, nem dolgozok. De rendszeresen fizetem magam után a tbt. November óta.
2013. febr. 3. 09:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Az OEP egy külön cég. Sógorom szilánkosra törte a karját októberben, nem akarták ellátni, mert azt írta a rendszer, hogy érvénytelen a taj-száma, holott fizetve volt neki rendszeresen májustól. Ott ültették órák hosszat, mire valaki hozzányúlt. aztán az oep-be a mai napig nem tudták megmondani miért volt ha jól emlékszem barna színű a taj-száma.
2013. febr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azóta gondolom rendeződött
2014. febr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!