Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » A gépjármű kötelező biztosítás...

A gépjármű kötelező biztosítási kárügyében a káridőponti forgalmi érték ellen fellebbezhetek?

Figyelt kérdés
A károkozó biztosítójánál vagy csak magánperes eljárásban?
2013. márc. 1. 17:37
 1/3 sombrita válasza:
Sajnos nem. EU-s egyezmény alapján állapítják meg a káridőponti értéket, nem hasra ütéssel, és az is sajnálatos, hogy a biztosítók a legjobb ügyvédeket alkalmazzák arra, hogy fellebbezésnek, még ha helye is van, értelme ne legyen.
2013. márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gungasam ***** válasza:
Szerintem igen, ha igazolni tudod megfelelő elfogulatlan( független) dokumentumokkal, hogy az általad kifogásolt érték mitől más.Nekem pl. sikerült többlet pénzt kicsikarni azzal, hogy igazoltam az LPG beszerelést és költségeit valamint kimásolt kereskedelmi hirdetésekkel igazoltam, az olyan tipusú és korú valamint használtsági fokú kocsik általában az általam preferált értéken kelnek el.
2013. márc. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nálam a vonóhorog is tétel már.

Köszi az infót!

2013. márc. 14. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!