Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Miért nem lehet azt a rohadás...

Miért nem lehet azt a rohadás forgalmit plaszik kártyán megcsinálni?!

Figyelt kérdés
Havonta-kéthavonta eltűnik, és ilyenkor a poklot járom meg, mire megtalálom. Miért nem lehet végre megoldani, hogy olyan alakja legyen, mint a vezetői engedélynek? ...hogy be tudjam tenni a tárcámba, ahonnan iratot szem elől még nem tévesztettem?!
2011. nov. 9. 19:32
 1/9 anonim válasza:
mert sok a h+lye! én a tb kártyára vok még így kiakadva, az újra, az is bazi nagy!
2011. nov. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Aztán meg azért sírnál, hogy a műszaki vizsga bejegyzés miatt is cserélni kell a forgalmit, persze újabb 6000 Ft-ért!
2011. nov. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert akkor azon nyavalyognál, hogy minden egyes műszaki vizsga után (vagyis két- vagy háromévente) új forgalmit kell kiállítani, ugyanis műanyagkártyára nem lehet bejegyezni az új műszaki vizsga érvényességét vagy az időközben végzett átalakításokat.
2011. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem is beszélve arról, hogy mennyi adat van a forgalmin az érvényességi bejegyzésen kívül. Azok nem férnének fel a plasztikmicsodára.

Az a baj, hogy te nem ügyelsz rá eléggé. Én állandóan magamnál tartom a forgalmit, elfér sérülés nélkül a pénztárcámban és még mindig tudtam hol van éppen.

2011. nov. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 atilis ***** válasza:
Tegyenek bele egy mágneses csíkot és meg van oldva.
2011. nov. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tényleg, lehet egy pénztárcacsere lenne a megoldás. A régifajták kevésbé szélesre voltak szabva, viszont az euró papírpénzek szélesebbek, ezért a tárcákat is hozzáigazítják. 3 éve vettem, a forgalmi tokkal együtt elfér és nem lóg ki.
2011. nov. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lenne hülye ez a megoldás egyébként, plasztik kártyára is lehetne ragasztani matricákat, mint pl a diákigazolványra. Én is jobban díjaznám.
2011. nov. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Itt előttem is írták, hogy: MATRICA.


Aztán az sem állja meg a helyét, hogy nem lehet a plasztikkártyát frissíteni. A chipek, és a vonalkódok világában a külföldi diákigazolványt is hőgéppel nyomtatták ki a szemem előtt. Szóval alternatíva lenne.


Na majd felvetem én ezt a Vágónak, ha legközelebb egy helyen iszunk.

2011. nov. 10. 14:31
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja igen!... attól függetlenül, hogy nem feltétlenül értek mindenkivel egyet, ment mindenkinek az zöld.
2011. nov. 10. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!