Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Lakásbiztosítást hova érdemes?

Lakásbiztosítást hova érdemes?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, melyik biztosító a leggördülékenyebb, hol szőröznek sokat, ilyesmik. Panellakás.
2013. ápr. 4. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Groupamánál volt, simán bevették a csőtörési mesémet, amikor felújítottam a fürdőszobámat. Egy évre rá egy sávban ledobáltam a tetőről a cserepet, kihívtam a kárfelmérőt, simán bevette, hogy a szél tépázta meg a tetőt.Lehet, hogy csak nekem volt szerencsém, de én a Groupamát javasolnám.
2013. ápr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekünk Aegonos a biztink és idáig teljesen normálisak voltak, csak kicsit nehéz elérni az ügyfélszolgálatot.
2013. ápr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az Allianz is kiváló választás lehet. Nekem ott van, meg anyámnak is. Lehet hozzá kötni családi balesetbiztosítást, nekem egy évi 4000-es van, az egy kisujjrepedésre fizet 30.000 Ft-ot. Anyámnak meg most törtek be pár hónapja a fészerbe, elvitték a nyári gumikat, szó nélkül kifizették a 60 ezret, ami a rendőrségi papíron volt.
2013. ápr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Miquel gratulálok a biztositási csalához. Remélem tudod mi jár érte....nem hiszem hogy az a fő szempontja a kérdezőnek hogy melyik biztositót lehet könnyeben megvezetni.
2013. ápr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Arról nem beszélve, hogy még ki is adja magát... A marha...
2013. ápr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
El is küldtem a gruopamának. Remélem kinyomozzák ki vagy, és feljelentenek!
2013. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Neked elég silány életed lehet, ha ebben éled ki magad.
2013. ápr. 9. 22:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs silány életem. :) Engem csak az zavar, hogy a fentihez hasonló férgek miatt cigánykodnak a biztosítók azokkal, akiknek tényleg káruk van. Majd, ha neked is lesz valamilyen károd, és a biztosító nem fizet, mert a fentihez hasonló egyedek már kimerítették a keretet (persze neked nem ezt mondják), akkor jusson eszedbe ez a kérdés. ;)
2013. ápr. 10. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Egyetértek! Pontosan pont az ilyen kamusok miatt van az hogy a biztosító annyira "szőrözik" mert nehéz kiszűrni a sok csalást..
2013. ápr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális, akkor én azt javaslom, hogy nézz jól körül és vedd igénybe a kapcsolódó kedvezményeket. Én pl. az MKB Biztosítónál kötöttem meg a lakásbiztosításom, mert ha pl éves díjat választottam átutalással, akkor tudtam vele spórolni, mintha negyedévente csekken fizettem volna.
2015. júl. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!