Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Melyik a legjobb egészségbizto...

Melyik a legjobb egészségbiztosítás ma Magyarországon?

Figyelt kérdés
Szeretném bebiztosítani magam, mert sajnos a családomban szinte még mindenki daganatos betegségben halt meg. Nem törvényszerű, hogy én is abban fogok,de ha arra kerülne a sor , hogy én is örököltem nem árt az anyagi biztonsàg. Melyik céget ajánljátok ami nem túl drága, és megbízható?
2013. ápr. 26. 20:51
 1/4 anonim válasza:

Egészségbiztosítási termékei az Uniqanak, a Generalinak, az Unionnak és a CIG-nek vannak.(amikről én tudok)

A daganatos megbetegedések ma már van gyógymódja, csak méreg drága, és a zöme külföldön érhető el. Ezt csak biztosításból érdemes fizetni.

Nézzük az esetedet, mik fordulhatnak elő veled?

Nem lesz semmi bajod (ez kívánom neked)

Nálad is kialakul a daganat -meggyógyulsz, vagy belehalsz


Szerintem az egyik legjobb a Cig-é. Itt arról szól a dolog, hogy ha beteg leszel, meggyógyítanak, fizetik a legdrágább külföldi kezelést is 2 millió Euróig.

Ha nem lesz semmi bajod, akkor lejáratkor futamidőtől függően 40- 60%-át visszakapod a befizetett díjnak.

Ha mégis meghalnál, akkor pedig az egész díjat visszafizetik, Tehát ekkor ingyen volt.

2013. máj. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy itt nem említett cégnél van biztosításom, ami a daganatos betegségre meg még 8 másikra is fizet egyösszegben, nekem, ha baj van. Ha meg nem lesz semmi bajom, akkor hozammal együtt fizet a futamidő végén. Nekem ilyen biztosításom van, forintos is és eurós is.
2013. máj. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kritikus betegségekre itt egy, ami egyedülálló: http://www.youtube.com/watch?v=2KFtqt8ZROw


egyébként pedig ezzel foglalkozom (függetlenként!), tudok segíteni

2013. jún. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szinte L válasza:

Szerintem a Generali egész jó

Generali Private Care szolgáltatásfinanszírozó egészségbiztosítás

a várakozási idő a rendelőben csupán 5-10 perc;

magán orvosi egészségügyi ellátás korlátlanul;

időpont 1-2 napon belül országosan, mivel a legtöbb magán orvosi ellátónál igénybe veheti szolgáltatásunkat... [link]

2018. márc. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!