Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Fundamentám felmondási ideje...

Fundamentám felmondási ideje 24. -én jár le, pont pénteken, még erre jön 3 nap kiutalás, ez nap vagy munkanap?

Figyelt kérdés

Már kivártuk a 3 hónapot és jövőhéten érkezik elviekben a pénz, csak közben nagyon sürgősség vált a dolog, nagyon számít 1-2 nap is...


Szóval a 90 napra még jön 3 nap kiutalás, de ezt nem tudom, hogy nap vagy munkanap, mert ha nap akkor már elvileg hétfőn meg kell kapnom a pénzt, de ha munkanap akkor leghamarabb szerdán...


Nagyon sürgős lenne, aki volt már így, az megírná nekem??



2013. máj. 22. 09:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Munkanap. Postai készpénzes, vagy átutalásos kifizetést kértél? Nem biztos, hogy ki kell várnod a három napot, általában előbb meg szokott érkezni a pénz.
2013. máj. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Munkanap, de azt javaslom, hívd fel a személyi bankárodat és ő az aktív call center segítségével meg tudja neked mondani melyik napon utalják a pénzt.
2013. máj. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bankszámlára utalják!! Azt mondták hogy elvileg pénteken jár le, és hétfőn kezdik meg a kiutalást, úgyhogy onnan számolva 3 napon belül kell megérkeznie... Szóval ott vagyok ahol a part szakad... majd küldik ha úgy tetszik...
2013. máj. 23. 09:47
 4/12 A kérdező kommentje:
Úgy utálom ezt amúgy... a saját pénzemet 3 hónapja várom és még azt se tudják megmondani, hogy melyik nap fog érkezni...
2013. máj. 23. 10:14
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne utáld! A kiutalási időt nem ők határozták meg, erről törvény rendelkezik.
2013. máj. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát attól még utálom.. :( ha más nem a törvényt... mert most pont erről a pár napról lenne szó, és senki se tudja, hogy mikor kapom meg... Mert van 3 nap amiről viszont ők rendelkeznek, hogy mikor utalják el...
2013. máj. 23. 16:12
 7/12 anonim ***** válasza:

Végtére is, ha utálni kell valamit, utáld a törvényt, azt én is utálom! :)

A három nappal sem egészen ők rendelkeznek. Lehívják az állami támogatást az Államkincstártól, majd utalnak. Ez egy folyamat, senki nem ül a pénzeden, hidd el!

2013. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jah csak ebben az a szép, hogy nem kapok állami támogatást sem szóval mégiscsak az én pénzemen ülnek...
2013. máj. 23. 16:53
 9/12 anonim ***** válasza:
Hidd el, nincs rá okuk! A lehető legrövidebb időn belül utalnak.
2013. máj. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát én várom... remélem megjön minél hamarabb... nagyon nem tudok mit tenni..
2013. máj. 23. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!