Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mikor utal a biztosító és el...

Mikor utal a biztosító és el kell postázzam a számlát?

Figyelt kérdés

Ha megállapítottak x ezer Ft-ot, akkor mikor utalják?

Adtak egy papírt amin rajta van az összeg. Be kell még mutatni a szerelőtől kapott számlát?

A papíron van ilyen szöveg, de gondolom általános forma. A biztosító embere nem kért ilyet, hanem megállapított egy összeget.

Ezt akkor biztosan kifizetik már és nem is kérik a számla elpostázását?

Vagy mielőbb postázzam a számlámat ami jóval több, mint amit a biztosító térít?



2013. jún. 9. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy számla alapján térít a biztosító vagy becsült kárösszeg alapján. Elfogadtad ezt a becsült összeget?
2013. jún. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen. A biztosító embere ajánlott egy összeget. A teljes költségem kevesebb, mint 20%-t.


Nincs mit tenni sajnos, mert választhatok a semmi és az ajánlott összeg közül. :(


(Ez is van olyan jó "biznisz", mint banknak lenni.)

2013. jún. 10. 18:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a papíron van szöveg, akkor miért nem azt olvasod el? Ja, hogy biztos sablon szöveg? És itt látatlanba majd valami okoska biztos megfelelő választ ad neked, ugye? Miért nem hívod fel a biztosítót és kérdezed meg? Olyan is van, hogy kiutalják a megállapított összeget, de ha a számlát bemutatod és az több, akkor a különbözetet kifizetik (amennyiben az reális), ez biztosító függő. Szóval nem értem az ilyeneket miért nem az illetékesnél érdeklőditek meg??
2013. jún. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én pedig azt nem értem, hogy minek okoskodsz. Lépj tovább, ha egy olyan kérdést látsz, amin felhúzod magad. Menj segíts másoknak a szakértelmeddel, és ne fik*ázd senki kérdését.


"Ha a papíron van szöveg, akkor miért nem azt olvasod el? Ja, hogy biztos sablon szöveg? "


PONTOSAN erről van szó. Látod, megy ez neked. Nem is vagy olyan "hü*lyegyerek", mint amilyennek mutatod magad. Belőled még lehet valaki.

2013. jún. 10. 22:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Remélem azért azt is látod, hogy válaszoltam a kérdésedre..

Arról meg nem én tehetek ha hülyeséget kérdezel:) Mondd már meg, hogy szerinted innen bárki is honnan tudja, hogy mikor utal a biztosító, mikor az biztosítótól függ, hogy mi van meghatározva és még csak azt sem tudjuk , hogy melyik biztosítóról van szó?

Amikor ott volt a kárszakértő, tőle is meg lehetett volna kérdezni, biztos válaszolt volna.

2013. jún. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azért, mert mindig bízik az ember, hogy nem egy okostojás jön ide trollkodni, kioktatni a kérdezőt, hogy hü*lye a kérdése.

MENJ INNEN ha nem tudsz értelmeset hozzászólni.

A vízkár napi probléma, akinek hasonló gondja volt mostanában, az tudhatja hogy mondjuk napokon belül vagy több hét után utal a biztosító.

Egy ilyen ember válaszát vártam, de sajnos nincs mit tenni az olyan bar*mokkal mint te, mert jöttök ha kell ha nem és beleszóltok. Mert ti mindenre tudjátok a frankó választ.


Tényleg IQ teszthez kéne kötni a regisztrációt, csak akkor alig maradna user.

2013. jún. 12. 02:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát én nem barmoztalak meg hülyéztelek le, a kérdésedre is válaszoltam->tehát értelmesen is hozzászóltam:)De Te tudod,magadat minősíted az agresszív stilussal.

Nyilván nem több hét után utal a biztosító,mert akármilyen hihetetlen szabályok kötik, mint pü-i intézményt.Továbbá azóta sem derült ki, hogy melyik biztosító, így nehéz pontos válasz adni, de egyébként a biztosítási feltételben is benne van, hogy mennyi idő múlva utalnak.Vagy ha felhívod őket, is válaszolni fognak a kérdésedre.Ennyi.

2013. jún. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A stílusod pofátlan volt, arra reagáltam. Kérdésemre megkaptam a választ, zárjuk le. Köszönöm.
2013. jún. 13. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!