Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Lakáshitel mellé fedezeti...

Lakáshitel mellé fedezeti biztosítást szeretnék kötni, olyant ami kizárólag halál esetén fizeti ki a tartozásomat. Valaki esetleg tud valamilyent ajánlani?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! én úgy oldottam meg, hogy a tanácsadóm kiszámolta, hogy halál esetén mekkora összegre lenne szüksége a családnak, hogy a hitelt (is) rendezni tudják, így kötöttem külön egy életbiztosítást. ha érdekel az ügyintézö hölgy, szólj, tudok segíteni.
2013. jún. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudok olyan megoldást is, ami az előttem szólóhoz hasonlóan, teljesen pótolja a kieső jövedelmet, de ha mégsem halsz meg, nem érzed kidobott pénznek, a cég visszaadja az addigi befizetett pénzt, mert a kamatokból tudja fedezni a költséget. Érdekel?
2013. jún. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én sem úgy értettem, hogy meg kell hozzá halni, hanem hogy ha bármi gond van, és természetesen akkor is lehet belőle visszakapni, ha életben vagy, de ezek azért cseppet drágábbak, mint az a biztosítás amely "csak" védőhálót nyújt a nem várt eseményekhez
2013. jún. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
AEGON nál tudok neked ilyen biztosítást intézni. Olyan kockázat is benne van amit emlitesz.
2013. júl. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pataki Éva ***** válasza:
Szia! Ezt kockázati Életbiztosítással tudod megoldani, alkuszként elmondhatom hogy ez biztosítóként nagyon változó. Üdv Éva
2013. aug. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!