Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Felnőttképzés esetén, távoktat...

Felnőttképzés esetén, távoktatásban nekem nem jár tb? Úgy tudom, bejelentett munkanélküliként viszont igen, akkor be kéne jelentkeznem?

Figyelt kérdés
Mivel heti 40 órában gyakorlaton vagyok, ami viszont nem munkaviszony. Nem igazán értem, elnézést ha butaságot kérdezek.

2013. szept. 16. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem vagy még regisztrálva a munkaügyi központban, akkor jelentkezz be. Regisztrált munkanélküliként fizetik a TB-t, de vannak szociális feltételei.
2013. szept. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Regisztrációval nem jár együtt a tb. Regisztrációt követően, majd megmondják mennyi idő után lehet kérni az önkormányzattól a tb átvállalását, számít az 1 főre eső jövedelem és a vagyoni helyzet is.
2013. szept. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
1. vagyok, elnézést, tényleg roszul írtam. Nem a munkaügyi központ fizeti a TB-t, hanem az önkormányzat. Szociális alapon
2013. szept. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!