Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Regisztrált munkanélküliként...

Regisztrált munkanélküliként lett bejelentett állásom és még nem jeleztem, ez probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 hónapja regisztrált munkanélküli vagyok, és már dolgozok 2 hete, de csak most jelentettek be a hét elején. Nos annyira örültem a melónak, hogy csak most jutott eszembe a munkaügyi központ. Az gond lesz, hogy nem jelentettem be ezt rögtön akkor, mikor megkaptam az állást? Holnap akarom felhívni az ügyintézőt, már tartok tőle. Segélyben nem részesültem, mivel pályakezdő vagyok még.


2012. máj. 10. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Még nem gond egyébként azóta kell bejelenteni amióta papírod van róla. A telefonálás kevés hozzá mert nem marad nyoma tudom mert jártam így hogy csak betelefonáltam de mondták hogy vagy menjek be személyesen vagy küldjem be a levelet amivel törölnek a rendszerből, ezt kérj tőlük és ők állják a postázását is.
2012. máj. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!