Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Hogyan és hol tudom elintézni,...

Istiii11 kérdése:

Hogyan és hol tudom elintézni, hogy bejelentett munkahely nélkül is legyen TB-m, tudom e magamnak fizetni esetleg?

Figyelt kérdés

Biztosan sokan feltették ezt a kérdést, de nem találok rá választ egyenlőre.

Nincs munkahelyem, de szeretném ha lenne TB-m és nem csak az egészségügyi alapellátást tudnám igénybe venni.

Fizetném magamnak a TB-met, a kérdésem az lenne, hogy kb. mennyit kell(ene) fizetni havonta, ezért mit kapok, és hol tudom elintézni, milyen papírok szükségesek hozzá... stb.

Válaszokat előre is köszönöm.



2013. okt. 12. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A helyi NAV kirendeltségen tudod elintézni. Odamész személyesen, elmondod, hogy szeretnéd magad után fizetni az EÜ járulékot. 6600 ft lesz havonta, kapsz majd ott csekket is.
2013. okt. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, valami ilyesmire számítottam, csak az összeg nagyságára voltam leginkább kíváncsi.

Azt tudom, hogy kb 2 éve 4ezervalamennyi volt amit fizetni kellett, de most azt sem tudtam létezik e még ez az önmagamnak fizetéses lehetőség.

Köszönöm a választ!

2013. okt. 12. 14:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha kellően rászoruló vagy, kérheted az önkormányzattól, hogy vállalják át.
2013. okt. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!