Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az önéletrajzban szakmai...

Az önéletrajzban szakmai tapasztalatként beírható-e olyan munkahely, ahol nem bejelentett alkalmazottként dolgoztam?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

nem. Tudod igazolni hogy nem kamuzol? hogy tényleg úgy van ahogy írod? hát nem. Így nem tudod beírni olyan mintha nem is lenne.

Mellesleg a volt munkaadód törvényteleséget követett el, mert bejelentési kötelessége van.

2011. márc. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem igen. Minden kisebb cég követ el ilyen-olyan adócsalást, mivel ha nem tenné, tönkremenne. Hacsak nem az apehhoz vagy hasonló helyre jelentkezel, szerintem nyugodtan írd be. Beszéld meg az ottani munkaadóddal, hogy ad-e referenciát. Mert az viszont kínos, ha felhívja őt az, akihez pályázol, ő meg letagad.

De ha vállalja, hogy referenciát nyújt, akkor nyugodtan írd bele a feketemunkát is.

Jó hosszú lett, de remélem, azért érthető. :)

2011. márc. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Beírhatod, csak ha kiderül hogy nem voltál bejelentve, akkor ne csodálkozz, ha az újon sem akarnak majd rendesen bejelenteni. Hiszen "nálad ez így megy".
2011. márc. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!