Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Van, akit még érdekel lakásbiz...

Van, akit még érdekel lakásbiztosítás?

Figyelt kérdés
2013. okt. 29. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hölgyeim és uraim, íme a világ legbénább biztosítási ügynöke!
2013. okt. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hehe. :)
2013. okt. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok biztosítási ügynök, csak sok rossz esetet hallottam már, meg itt is olvastam pár dolgot! Ezért érdekelne!
2013. okt. 29. 12:21
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg fejtsd ki, hogy miket hallottál, mert így nincs mire reagálni, értelmetlen a kérdésed.
2013. okt. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze, mi foglalkozunk vele, megújításkor figyeljük anekünk legjobb ajánlatot. Pont most újítottunk, belevettük a háziállat felelősségbiztosítást is, mivel a múltkoriban a kutyánk elkapta a szomszéd tyúkocskáját... Nagyon hasznos és fontos dolog, ki kell választani a nektek legjobban passzoló biztosítást!
2013. okt. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én mindig hülyének tartom azokat az embereket, akik nem kötnek lakásbiztosítást. erre nem szabad sajnálni a pénzt, mert ha kigyulald, elviszi az árvíz vagy jégeső jön, vagy egy barom szomszéd robbant benne? akkor van pénzed hogy újat vegyél? A sok hülye meg, akinek elverte a jég a háza tetejét panaszkodik hogy mennyibe kerül a javítás, biztosításre nincs pénze, de a cigi kilóg a szájából, holott pl 2-3 doboz cici árából már lehet egy jó negyedvéves díjú biztosításra.
2013. okt. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Gazdasági műsorban hallottam, hogy az összes ipari, mezőgazdasági, stb. kárt a lakásbiztosításokból fizetik a biztosítók.
2013. nov. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Light9121 válasza:
Nem érdemes biztosítást kötni. Nekünk is volt, de bármi volt a házzal nem akart fizetni. A pincénk ázott be. Mikor alulról jött a víz azért nem akart fizetni, mert alulról jött, mikor az eső miatt azért nem, aztán a nagymamám szó szerint elküldte a pi--ába :D
2013. nov. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is az a tapasztalatom, hogy a biztosítóktól legjobb távol tartani magunkat! A kötvény általában több tíz oldalas, és a fogalmazás megértéséhez is legalább diploma szükséges. Az ügynökök, hirdetések hangsúlyozzák az előnyeit, de ha kárbejelentésre fizetni kell, akkor előkaparnak valami régi befizetés elmaradást amire már nem is emlékszel. Vagy fillérekkel kiszúrják a szemed, megmagyarázva a mechanizmust!

És nincs igaza annak sem, aki azt állítja, hogy néhány cigi árából lehet biztosíást kötni!

2013. nov. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
szia pedig hidd el hogy ez igy van es valoban par doboz cigi helyett koss inkabb lakasbiztositast mert attol meg nem kapott senki rakot!!!!
2013. nov. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!