Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Kinek milyen lakásbiztosítása...

Kinek milyen lakásbiztosítása van? Milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék a közeljövőben biztosítást kötni a lakásra és próbálok informálódni, hogy kinek milyen van, mik az előnyei, mennyibe kerül, stb.

Köszi ha valaki megosztja velem :)


2013. nov. 9. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen területen, mint titkárnő és tudom, hogy mind átverés ! Semmit sem ajánlok, mert hamis illúzió mind. Befizetsz egy rakás lóvét és semmit sem kapsz a kisbetűre hivatkozva, ha eljön az idő
2013. nov. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olcsóbbat keress,mert nem nagyon éri meg felárakat fizetni a "semmire", de mindenképp érdemes kötni valamit.


Ha nincs káreseményed, akkor csak fizeted, mondjuk havi 2-3 ezer ft nem a világ, bagatell károkat szó nélkül térítenek, de a nagyobb bajban inkább kibúvók vannak és csak töredékét fizetik sok esetben.


A legjobb, ha áttanulmányozod a neten megtalálható termékismertetők mellette pedig el kéne olvasni azt a pár tízoldalt, amibe benne vannak a biztosítási feltételek, kizárások, stb, mert ott sok minden kibukik.

2013. nov. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van lakásbiztosításom, és már az elmúlt évek alatt többször is fizettek. Általában nem olyan nagy károk voltak, 100 000 Ft körüli összegek. Volt ugyan, hoy rájuk kellett telefonálnom, hgy utalják már a megállapított kárösszeget, de akkor utalták.
2013. nov. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!