Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Kötelezőt már váltottam, most...

Kötelezőt már váltottam, most a lakásbiztosítást is szeretném lecserélni egy kedvezőbbre, melyik biztosítót javasoljátok?

Figyelt kérdés
Kinek mi vált be,melyiket nem javasoljátok,tanácsokat várnék...Először a régit kell lemondani írásban, ugye?
2009. dec. 5. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Már lekéstél....dec.1. volt a határidő
2009. dec. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Kedves első,a lakásbiztosítást bármikor meg lehet változtatni...

Nem kell lemondanod,szerintem az új majd ezt elintézi,legalábbis nálunk így volt.

Jelenleg minden biztosításunk a Generali-nál van,én meg vagyok velük elégedve.

2009. dec. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, én is úgy tudtam, hogy l.b-ást lehet még váltani.
2009. dec. 5. 12:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Jogilag a lakásbiztosítások 1 évre szólnak és és a megkötéstől számított évfordulókor lehet lemondani írásban. Amennyiben nem fizeted a díjat magától is megszűnik 30 nap múlva díjnemfizetéssel. A biztosítóváltásnál ne csak az árra figyelj, hanem, hogy a pénzedért milyen szolgáltatást kapsz. Kérj árajánlatot és tájékoztatót a neked szimpatikus biztosítóktól.
2009. dec. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen biztosítási alkuszhoz menj, ha új lakásbiztosítást szeretnél kötni, mert csak ők képesek neked többféle biztosító társaságtól is ajánlatot adni. Ha nem ismersz ilyeneket, én több alkusz céget is tudok neked ajánlani, de nem tudom, neked megfelel-e Budapesten.
2009. dec. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy lakásbiztosítás kiválasztásánál a legfontosabb, hogy a különböző biztosítási értékek jól(!) legyenek meghatározva.

A következő kérdés amit el kell dönteni, hogy olcsó vagy komplex (de ezért valamivel drágább) biztosítást szernénk-e. A kettő között a különbség, hogy ami "olcsó" az megmondja, hogy mire és _milyen feltételek_ mellett fizet, a komplex biztosítások pedig megmondják mire nem fizetnek. A különbségek remélem érezhető...


Amúgy családi vagy társasházról van szó?


A biztosítás felmondásáról pedig itt írtam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__biztositas..

2009. dec. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szívesen segítek ha még nem tették meg, független tanácsadó avgyok

2010. febr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez már egy régi kérdés volt, azóta már választottam.
2010. febr. 8. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!