Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Ebben a helyzetben nekem kell...

Ebben a helyzetben nekem kell majd a TB-t fizetni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet áll most elő nálam, hogy tavaly tavasszal érettségiztem. Először úgy volt, hogy főiskolára megyek, de maradtam a városomban szakmát tanulni. Így fél év után azonban rá kellett jönnöm, hogy nagyon távol áll tőlem a szakma, nem is igazán megy és az oktatás színvonala sem olyan mint vártam.


Jövőre végeznék a szakmával, de egyszerűen ez kínszenvedés, nem bírom végigcsinálni - úgy érzem. Úgy döntöttem, hogy beadom most a jelentkezést főiskolára és jövőre ott kezdek.


A kérdésem a következő lenne. Ha most kiiratkoznék a jelenlegi iskolámból akkor mikortól kellene TB-t fizetnem?

Van érvényes diákigazolványom a 2013/14-es tanévre. Ezt vissza kellene adni, vagy esetleg érvényes lenne még? (amikor érettségiztem akkor beszedték a diákot, és egy papírt kaptunk, hogy okt. 31-ig érvényes (volt) )



2014. febr. 2. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A jogviszony megszűnését követő 46. naptól kell fizetned magad után.
2014. febr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm.
2014. febr. 2. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen szama volt, amit tanultál?
2014. febr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Gépi forgácsoló.


Úgy vágtam bele, hogy érdekel, de egyszerűen a munkahely és a suli is megutáltatta velem.

2014. febr. 2. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!