Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Van valakinek biztos tapasztal...

Van valakinek biztos tapasztalata a Grave biztosítóról?

Figyelt kérdés
A Magyarországon kötött megállapodásról. Csak azt az oldalát ismerhetem, amit ígér. De van-e biztosított, aki már élvezhette a beígért "hozamokat" Tartja a cég a szavát? Köszönöm a válaszokat - ha lesznek.

2014. febr. 17. 13:12
1 2
 11/16 SzarvasLászló ***** válasza:
56%

Hát ha csak azért választod a Grawe-t, hogy levakard az ügynököt, akkor ők valamit nagyon jól csinálnak .)


Ezt függetlenül mondom:

A Grawe-ban megbízhatsz, mert azt a szolgáltatást fogja nyújtani, mint amit aláírsz.


A hírük itt Magyarországon azért nem nagyon elterjedt mert ma már az emberek jelentős része nem olyan biztosítást fizet mint amit ők kínálnak.(Ettől még nem rosszak)


Ma már sokkal korszerűbbek léteznek és sokkal rugalmasabbak is.

A Grawe Feléd sulykolt biztosításaiban túl nagy összeg megy a kockázati részbe, és manapság az emberek a megtakarítás időtartamát 10-20 évre kötik az élet- és egészségbiztosítást pedig hosszabra, min. 15 éves tartamról indítják.


Ha lejár az életbiztosításod vagy élet- és egészségbiztosításod 15 év múlva:

-akkor lehet, hogy már olyan mértékben változott meg az egészséged, hogy senki sem köt Veled biztosítást

- mivel az életbiztosítás elindítása életkor függő ezért 15 év múlva sokkal nagyobb díjjal tudod elindítani a következőt (pl. havi 2000 Ft helyett 9000 Ft/hó lesz az indulási díj)


Nos ezért szokták szétbontani a megtakarítást és az életbiztosítást.


A havi 10eFt-ból lejáratkor nem lesz 10eFt*12hó*15évnyi pénzed ebben a konstrukcióban! (előző válaszaimban már megírtam, hogy miért)


Nézd meg a Groupama termékeit, én itt dolgozom.

2014. febr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Az is furcsa nekem, hogy semmi orvosi vizsgálatot nem kérnek előfeltételként. Általában én olyan életbiztosításokról hallottam, amelyeknek első lépése az egészségi állapot felmérése volt.

Tehát inkább rövid távon "kifizetődő" ez a szerződéskötés, már annak, aki túlél:) Mert nem szeretnék csak arra kötni biztosítást, hogy minél hamarabb teljesítsék a vállalást felém.

Mondta is az üzletkötő, minél nagyobb összeggel indítok, annál több millió hullik az ölembe, majd - de ez szóba sem jöhet nálam. Van elég fizetnivalóm a jelenben is:(

De némileg megnyugtattál, hogy ha a lejáratig fizetek rendszeresen, akkor legalább a pénzemnél vagyok,ami ki tudja mit ér majd 15 év múlva.S amire szerződünk, azt teljesítik is.

A lakásbiztosításunk a Gr.-nál van. Abban is van némi baleset biztosítás, de eddig nem kellett vele élnünk. S ne is kelljen:)

Köszönöm, hogy időt áldoztál rám. Én önszántamból nem is gondolkodtam még el azon, mi lesz, ha majd...Valahogy nem érdekelt a jövő:) A lakásé igen, de a személyemé nem. Talán ennyit megér, ha a Cégnek egyébként korrekt a megítélése a szakmában:) Mégegyszer köszönöm:))

2014. febr. 19. 19:24
 13/16 SzarvasLászló ***** válasza:

Nincs mit!


Erre azért felhívom a figyelmedet mert el szokták felejteni az ügyfelek:

Ha a Groupamánál van a lakásbiztosításotok, és van kutyátok vagy cicátok, akkor vélhetőleg olyan biztosításotok van (Komfort, Prémium) ami kifizeti a kisállat orvosi kezelésének, műtétének, stb. költségének a 80%-át.

2014. febr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

NA,ezt nem is tudtam!!!

Van két cicánk, mindkettőt ivartalaníttattuk egy vagyonért:(

Nem szeretnénk, ha bajuk lenne a jövőben, de köszönöm a jótanácsot.Sose lehet tudni. Átbogarászom én azt a kötvényt, mert ilyenre nem is gondoltam.Vannak ott még rejtett lehetőségek?

Szép napot kívánok!:)

2014. febr. 20. 16:19
 15/16 SzarvasLászló ***** válasza:

Ha 2010 után kötöttétek a lakásbiztosítást (ilyen szép neve van: GB524)és nem a Bázis csomagot választottátok, akkor sokfajta térítés van benne alapból.

A honlapomon (még csinosítás alatt áll de azért a lényeg már látszik) itt van felsorolva:

[link]


A privátban küldött infoért pedig mostmár velem kell megkötnetek a megtakarítást! ,),)

2014. febr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy előtte volt, sőt, akkor végeztünk rajta valami kiegészítést, amikor az olimpia volt Kínában. Ehhez tudom kötni a dátumot:)

De ha lesz valami, akkor jelentkezem. Köszi:)

2014. febr. 22. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!