Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Befizettem az éves gépjármű...

Csaba1207 kérdése:

Befizettem az éves gépjármű felelősség biztosítást, de alkalmi vevő jött a kocsira. Márciusi befizetés, buktam?

Figyelt kérdés
Befizettem az éves díjat, mely március 8-i határidős volt, nyilván egy héttel előtte befizettem, majd jött egy alkalmi vevő a kocsira, aki jó pénzt ígért a kocsiért, ezért eladnám. Vennék is helyette egy fiatalabbat. Kérdésem az, hogy bukom a díjat, vagy beszámítja a biztosító a másik autóba időarányosan? Válaszokat előre is köszönöm!
2014. márc. 12. 08:28
 1/5 klopusz ***** válasza:

Szia!


Itt pontosan le van írva minden:


[link]


Remélem, segítettem.

2014. márc. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!


Hasonlóan jártam én is. Két hónappal a befizetés után eladtam és időarányosan visszakaptam a pénzt. 36000 ft volt az éves díj, amiből 30000 ft-ot kaptam vissza, igaz, ültek rajta 2 hónapot mire megjött a számlámra a pénz.

2014. márc. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fogsz elbukni semennyit. Én is visszakaptam az időarányos részt.
2014. márc. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kielégítő választ!
2014. márc. 13. 07:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Ma volt törvénymódosítás ugyhogy nem buksz
2014. márc. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!