Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Nem hagy békén a külföldi...

Nem hagy békén a külföldi biztosító, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nyáron párommal kint dolgoztunk Németországban, volt betegbiztosításunk, de amikor kiléptünk a munkahelyről nem mondta le a munkáltató és kiszámláztak fél évre 5000 eurót, hogy fizessük ki a beteg ellátásunkat, amikor mi nyár végén visszajöttünk. Én elkezdtem az iskolát, a párom pedig azóta is munkakereső ( Itthon van TB-nk ). Más járt ugyanilyen cipőben? Tapasztalatok?
2014. márc. 25. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nektek kellett volna lemondani.


Most esetleg írtok egy hivatalos levelet és igazoljátok, hogy adott dátum óta nem éltek Németországban és kéritek, hogy méltányossági alapon engedjék el ezt az összeget vagy egy részét.

Ha nem tudjatok igazolni, hogy nem éltetek ott, akkor semmi esélyetek, ha van igazolás, akkor eselteg jóindulatból belemehetnek.

Ha nem, akkor minél elöbb fizessétek ki, mert a kamat egyre több lesz utána.

2014. márc. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
hello érdekelne hogy mi lett a vége ennek az ügynek mert nekem is van 5000 eurós tartozásom németbe csak nekem müszaki cikk és banki hitelem van de gondolom a lényeg ugyan az
2014. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!