Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Casco kötése külföldi út...

Casco kötése külföldi út során? Bulgáriába utaznánk. Ha kötünk cascót, az a kint történt kárunkra, lopásra is érvényes, akkor is fizet a biztosító?

Figyelt kérdés

Illetve már érdeklődtünk ez ügyben, és 1 havi határozott idejű casco 20-30 ezerbe kerül. 6 éves Seatunk van.

De ha megkötjük, majd 1 hónap után felmondjuk, lehet valami bajunk, mármint egy határozatlan időre szólónál?


2011. ápr. 25. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem csak a casconál, hanem a kötelező biztosításnál is fel vannak sorolva mely országok területén érvényes. Ugyanúgy érdemes rendőrt hívni mint itthon, illetve kitölteni a betétkönyvet. Természetesen fizetnie kell a biztosítónak akkor is, ha külföldön történik valami. Szerintem a Casco minden további nélkül visszavonható, de inkább olvassátok el az apró betűs részt jobban, ebben egy biztosítási ügynök tud neked segíteni, ezek ingyenesen dolgoznak, én is szoktam menni tanácsért.
2011. ápr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A casco és a kötelező is érvényes külföldön.

De ha tartasz a külföldi dolgoktól és biztosítani szeretnéd magad akkor D.A.S. jogvédelmi biztosítás.

Itt bővebben utánaolvashatsz:

[link]

2011. ápr. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!