Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Valaki tud segíteni pénzügyi...

Valaki tud segíteni pénzügyi dologban?

Figyelt kérdés
Aki igen írjon és röviden leírom,hogy miben kéne.

2014. okt. 13. 21:59
 1/7 nufnuf ***** válasza:
Mivel kapcsoltban pontosan?
2014. okt. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia.


Befektetéssel kapcsolatos dologgal kapcsolatban lenne kérdésem,hogy mibe érdemes fektetni pénzt.Olyan érdekel ami fix kamatozású,tőke védett,minnél kevesebb kezelési költséggel jár max egy éves futamidő.A pénzügyi dolgokhoz nem értek egyáltalán.

Beszéltem egy Mpk-s pénzügyi tanácsadóval ő a concorde 2000-et ajánlotta,de ez nem tőke védett...

2014. okt. 13. 22:41
 3/7 A kérdező kommentje:
Én az állampapírra gondoltam,de ahhoz sem értek...
2014. okt. 13. 22:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Amit keresel, azt bankbetétnek hívják.


Persze teheted pénzpiaci vagy tőkevédett befektetési alapba is, csak azt nem tudom, hogy minek. Igaz, ott nem kell kivárni egy hónapot sem, hogy nyereséggel kiszálhass, viszont a költségek miatt egy éves távon sokkal jobb a betét, főleg, ha akciós. (És nagyon vigyázol, hogy mellé ne beszéljenek rá semmilyen felesleges szolgáltatásra, beleértve a bankkártyát is, és ne legyen túl magas a számlavezetési díj.)


Nézd meg a Bankmonitoron, hogy mi most a legjobb ajánlat.

2014. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ami neked kell, az az 1 éves futamidejű "diszkont kincstárjegy ".Ezt postán is lehet vásárolni,tőke védett,a kibocsátáskor meghirdetett kamat jár rá,nem túl sok, de a biztonság és a magas kamat nem együtt jár.
2014. okt. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nufnuf ***** válasza:
A banki betéteket az OBA 100.000 euróig védi. Ott 2-4%-ot kaphatsz max. és mindenféle feltételek vannak általában. ( külső jóváírás, kártyás vásárlás, fordulónapos betét esetleg új pénz).
2014. nov. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fata.Fairy válasza:
Valaki tud esetleg több infót mondani erről a Concorde 2000 pénzkezelési alapról? tapasztalatok vagy valami ilyesmik?
2015. ápr. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!