Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Van itt olyan, aki Allianznál...

Van itt olyan, aki Allianznál kezdett gyakornoki programban és mára sikeres pénzügyi tanácsadó ott vagy máshol?

Figyelt kérdés
Hogyan indultál el? Mesélsz a részletekről? Mik a tapasztalataid az Allianz-al?
2014. szept. 1. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
túlárazott az összes termékük. szakmai tapasztalat.
2014. szept. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs 6-10 havi félretett pénzed a megélhetésre, felejtsd el! Meg egyáltalán kezdőként biztosítózni: bukta. Én is belementem, csábított a sok pénz ígérete, de nagyon nagy ismerettségi, bizalmi kör kell ahhoz, h el tudj indulni és legalább 10 ismerős, aki hosszú távú életbiztosítást akar kötni. Mindenhol azt mondják, h neeeem, nem kell az ismerőseidet hivogatni, adnak címet. Ahha... persze... az elején mindenhol kell.

Ha mindenáron biztosítózni akarsz, akkor már az Aegonnál kezdj, ott a legkorrektebbek. (Az Allianznál is dolgoztam.)

Vagy menj el bármelyik call centerbe dolgozni. Ott is tudsz biztosítást értékesíteni, telefonon, bejelentett fizuval. 100-200 fixet meg lehet keresni, bejelentve, és akár 6 órában is. Tapasztalatból beszélek.

36/N

2014. szept. 10. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Munkanélküli voltam és kékül a vérem azóta is rendesen lassan már 1 éve :) ha korrekt üzleteket kötsz és odateszed magad testileg lelkileg szerintem menni fog és én egy ismerőst nem hívtam illetve nem kötöttem nekik semmit ....ha érdekel komolyabban írj privátot
2014. szept. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. Allianz, van neve, múltja, az emberek ismerik, tökéletes biztosító persze nincsen. a termékeik jók, eladhatóak, én 3 hónapja vagyok itt, jól megy, remélem ezután is jól fog menni.
2014. szept. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!