Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Generali-providencia: pénzügyi...

Generali-providencia: pénzügyi tanácsadó - megéri? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Kifejezetten főiskolai/egyetemi végzettségű embereket keresnek,és 2 éven át 100 ezret fizetnének havonta hívatásindító támogatásként, képzéssel egybekötve...

Főként olyanok véleménye/ tapasztalata érdekel, akik ilyen munkakörben doloznak/dolgoztak...mire számítsak? mennyiben lehet ez más, mint egy sima biztosítási ügynök?

A pénzügyi tanácsadás érdekel (pénzügyi közgazdász végzettségem van)viszont nem szeretnék olyanba belevágni ahol minden sz*rt rá kell tukmálni az emberekre h egyáltalán éhen ne haljak...annyit még tudni kell h már lassan fél éve munkanélküli vagyok, és kezdek teljesen kétségbeesni, mert hiába beszélek 2 idegen nyelven (angol, orosz) és van diplomám, itt ahol én lakom ( vidéken, egy 60ezres városban), sajnos szinte semmi lehetőség és egyenlőre még nem gyűjtöttem össze annyi kezdőtőkét h elköltözzek innen. De ha nem lesz munkám, nem is fogok tudni...


2013. dec. 7. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez pedig a "minden sz.rt rá kell tukmálni az emberre" munka. :(
2013. dec. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. vállalkozónak kell lenned, a havi 100 már el is ment a kötelezettségekre.

2. "prémium termékeket" sima biztosítási ügynök is közvetíthet, te mint közgazdász nem leszel sokkal több a belsős képzésektől.

3. A biztosítási ügynök meló az egy hivatás, de akkor, ha valóban hogy szakértő vagy illetve szeretnél válni a biztosításokban, és nem azért csinálod, mert nincs más. Ha az előbbi lennél, akkor meg fogsz élni, ha az utóbbi akkor nem.

4. havi tiszta 200.000 forint megkereséséhez min. 350 ezer jutalék kell, ehhez - ha levonom a hivatásindítót amit persze feltételhez kötnek - 2-3 átlagdíjas életbiztosítást kell eladnod.

5. Ez kőkemény értékesítési munka, pénzügyi képzettséget nem tudom miért várnak el. Magyarán inkább leszel kereskedő, mint pénzügyi szakember.

2013. dec. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Elvoltam a meghallgatásra...és igen, valóban értékesítés ezerrel, még ha nem is ilyen nyíltan mondták ki.
2013. dec. 10. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!