Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Ki ismer tanácsadót Kecskeméten?

Ki ismer tanácsadót Kecskeméten?

Figyelt kérdés
Anyukám szeretné félretenni egy kis pénzt, hogy a jövőben legyen mihez hozzá nyúlni, ha kell. Kecskeméti vagyok, tehát helyi ember kellene.
2010. febr. 5. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Én egy független pénzügyi tanácsadó vagyok és kecskeméti.

Szívesen segítek nektek.

Több biztosítóval és bankkal van kapcsolatom.

Írj egy e-mailt és szivesen segítek nektek.

2010. febr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi a cégetek neve?
2010. febr. 6. 08:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egyéni vállalkozó vagyok.

Nem saját cégem van.

De a cég akinek dolgozok a neve City Hitelbróker.

Utánna is nézhetsz a neten.

2010. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az egyik ismerősünk a neten egy hirdetésen keresztül talált egy független szolgáltatót a nevét pontosan nem tudom csak hogy köze van a mars csokihoz:D, meg hogy svájci. Velük kötött egy my way nevű biztosítást amit agyon dicsért az ismerősünk, hogy miket tud és nagyon ajánlgatta, hogy legalább hallgassam meg a lehetőségeimet, de mielőtt nekiugranék szeretnék még szétnézni. Ezért érdekel ki mit tud mondani.
2010. febr. 7. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!