Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Sürgős! Ha a telefonom összetö...

Sürgős! Ha a telefonom összetört, de nem 2 napon belül jelenten be a kárt, attól még cserélik?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden: 2 hónapja a telefonom kb 2 emeletnyit zuhant, ripityára törött. (kórház lépcsőin, rések között esett) Van rá biztosítás kötve, viszont: a biztosítás kimondja, hogy 2 napon belül köteles vagyok bejelnteni, ha kár ért.

De. A T-mobilenál még novemberben volt egy számla, amit rosszul küldtek, ment a levelezés, jártam a nyakukra, stb, és mostanra sikerült nekik a jó számlát kitölteni.

Így, akkor nem tudtam bejelenteni a kárt, mert a bizosításban az is benne van, hogy nem lehet tartozás, mert ha van, akkor nem lehet javítattni/cserélni a telefont. Nyilván nem is lett volna, de a T-mobile elrontotta a számlát, amit csak most tudok befizetni, hiszen most jött meg.

Most mondjam el, hogy valójában 2 hónapja történt a káresemény, vagy "hazudjam" -jobb híján- hogy 2 napon belül történt?



2015. márc. 4. 19:45
 1/3 A kérdező kommentje:
És ha ezt "hazudom", azt ki tudják deríteni valahonnan?
2015. márc. 4. 19:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, mindenesetre gyanús lesz, hogy már két hónapja nem jelentkezett fel az adott telefon a hálózatra... :/ Szóval nem életszerű a mese, szerintem nem szívják be.. Kár volt nem bejelenteni a kárt. A hibásan küldött számla nem számla, nem volt mit kifizetned, tartozásod sem volt.
2015. márc. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A 3 ezres számla helyett küldtek egy 6ezrest. Nyilván nem fizettem be, de addig is, amíg ezt nem javíották át -3 napja történt , november óta...-addigis a számlámom rajta volt, hogy 6ezerrel tartoztam.

És a hálózaton kívül tudják majd, hogy mikor volt pl utoljára bekpcsol állapotban, vagy ilyesmi?

Bocsi, nem nagyon értek a telefonokhoz..

2015. márc. 4. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!