Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Kinek van jó tapasztalata...

Kinek van jó tapasztalata biztosításokat illetően?

Figyelt kérdés
2015. márc. 29. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Mi van? Ez a kérdés annyira általános hogy nem lehet rá normális választ adni...
2015. márc. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem.
2015. márc. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
20%

Életbiztosítás - joibbakat egyedi igényeidre szabják, így amit tapasztalsz, azt te csináltad. Ha jól van paraméterezve, jó.


Megtakarítással kombinált biztosítás -adómentességig volt nagyon jó, sajnos eltörölték az 5 év utáni EHO-mentességet, és az államira van 30% éves jóváírás. Ettől függetlenül jobb és védettebb, mintha értékpapíroznál vagy forex-eznél és többet hoz, mint a KSH-részvény. .:-)

További előny, hogy haláloddal nem szűnik meg, örökölhető, valamint nem lehet államilag inkasszálni (2015, ma), és jobb biztosítónál akár a világ 70 országában felveheted a pénzed, ki tudja mit hoz a jövő...


Unit linked - kerüld. Hosszú futamidővel, átláthatatlan konstrukcióval, apróbetűs kikötésekkel, magas költségekkel vannak elbástyázva a valós mutatók. Kb. ügynöknek kell lenned hogy átlásd és megértsd, nem mondom hogy buksz rajta, de akkor már annyi eszed is van, hogy magad is befektetsz, sokkal jobban :-)


aranyszabály:

biztosítást - biztosítótól

befektetést - banktól (és nem brókertől!)

a kettőt ne kombináljuk...

2015. márc. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megtakarítással kombinált biztosítás -adómentességig volt nagyon jó, sajnos eltörölték az 5 év utáni EHO-mentességet, és az államira van 30% éves jóváírás. Ettől függetlenül jobb és védettebb, mintha értékpapíroznál vagy forex-eznél és többet hoz, mint a KSH-részvény. .:-)

További előny, hogy haláloddal nem szűnik meg, örökölhető, valamint nem lehet államilag inkasszálni (2015, ma), és jobb biztosítónál akár a világ 70 országában felveheted a pénzed, ki tudja mit hoz a jövő...


ezeket fejtsd már légyszi ki, mert nem értem.

2015. ápr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Celtix válasza:

Nekem.


Egy szombaton, piacrol hazajovet nem tudtam bejutni a lakasba, hivtam lakatost, felnyitotta, zarat cserelt, 12e Ft.


Hetfon bescanneltem a szamlat, feltoltottem a biztosihoz, irtam par szot, pentekre a bankszamlamon volt a penz.



Tavaly nyaron megvolt a Sziget-jegyem, de egy rohadt betegseg miatt nem tudtam kimenni. Diakjegy, szoval nem atruhazhato. A biztosito (valami turisztikai, benne volt a jegy araban) par het utan kifizette, csak az orvosi papirok fenymasolatat kerte.

2015. ápr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ha biztosítást kötsz, ne dőlj be feltétlenül az online brókeroldalaknak. Ott nincs fenn az összes ajánlat, összes kedvezmény. Érdemes a biztosítók saját oldalán kalkulálni, valamint keresni az egyéb kedvezménylehetőségeket, mint pl. ez:

[link]

2015. ápr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ne dőlj be az alkuszoknak, inkább dőlj be az ilyen oldalaknak: [link]
2015. ápr. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!