Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Netrisk biztositó váltás...

Netrisk biztositó váltás hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Netrisken kötöttem abiztositásomat aminek 8.23án lesz a forduló napja és megszeretném változtatni hogyan lehetséges ez?
2015. jún. 12. 09:40
 1/1 glaslo1 ***** válasza:

A Netrisk egy vezető alkusz cég, aki minden megcsinál helyetted. Én is most vettem új kocsit, és rém egyszerű a történet!Nem lényeges melyik biztosítónál vagy.

Amennyiben ugyanarra a kocsira akarod a módosítást netrisk.hu kalkulátor kitöltöd az adatlapot és kidobja a legkedvezőbbtől a legszarabbig a biztosítókat, ill. azoknak díjait.(autó váltás estén is ennyi).

Majd megkötömre" és a visszaigazolás pillanatától már az új biztosítódnál vagy kockázatilag!(az igazolást jó ha kinyomtatod és magaddal cipeled!)

Természetesen nem árt az előzőt felmondani telefonon és levélben is, mivel nem fizetéssel történő megszűnés, komoly szankciókat von maga után Bónus-malus!

--Amennyiben a közleményben az alkusz nyomtatványán megjelölöd, a váltást és annak okát azt is megcsinálják helyetted!---Remélem segítettem?!-Üdv.(balesetmentes közlekedést!)

2015. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!